Oceny Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999

Najnowsze oceny Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999

3,5
~DeKaWu
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Generalnie samochód miałem przez 1,5 roku, do niedawna. Kupiłem go, bo choć poobijany i z wadami, był tani(1450zł) i na gazie. Z pewnością jest wiele rzeczy do których można się przyczepić, nie ważne czy samochód ma 100 czy 500 tyś km przebiegu. Przyszły właściciel powinien liczyć się z niską jakością i awaryjnością detali - jest to standard w każdym daewoo. Samochód oparty jest na modelu opel kadett, bardzo wiele części pasuje od tego modelu...
~sladziu
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Samochód idealny dla młodej rodziny szukającej samochodu wygodnego, przestronnego i przy tym wszystkim taniego w eksploatacji. Niezawodność i żywotność silnika tworzy z niego świetnego woła roboczego. Ogromny bagażnik, duże gabaryty dające poczucie bezpieczeństwa, wygoda na przyzwoitym poziomie. Samopchód powstał na bazie bardzo udanego modelu jakm był Opel Kadett. Jedyną jego bolączką są niecynkowane blachy, na które trzeba bardzo uważnie...
~sladziu
~KrzysiekXF
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Niedoceniany samochodzik z powodu marki, który stanowi mało awaryjną kopie Opla Kadeta.Dobry wybór i nie brzydki ! Przy odrobinie chęci założyć można alufelgi i zrobić z tego całkiem fajne autko.Najbardziej rozczarowuje spasowanie wnętrza,które objawia się luźnymi elementami oraz trzaskiem w czasie jazdy.Ktoś kochający swój samochód z pewnością sobie z tym poradzi i poprawi trochę komfort.
~Jack119
Sedan 1.5i 75KM 55kW
auto ogólnie ocenia pozytywnie, nawet mnie zaskoczyło pozytywnie, nie spodziawełm się za takie niskie pieniądze tak sympatycznego auta. Wrażenia z jazdy bardzo dobre, nawet w trasie, cicho i miło pływa, dobrze trzyma się drogi żadnej podsterowności ani nadsterowności, no ale to zasługa NIEMIECKICH konstruktorów OPLA
3,5
~Norbi1989
Sedan 1.5i 75KM 55kW
jak sie samemu umie naprawić to auto idealne tanie w utrzymaniu itp. na + bardzo tanie części. Radośći z jazdy brak, archaiczne wnętrze. Spalanie mimo gazu też bez rewelacji.Wygodne fotele.ale nigdy więcej daewoo.
~Piotromir
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto jest tanie ale hu.. warte. Jak ktoś chce auto do częstych napraw to zapraszam do kupna. Samochód szybko próchnieje, moja nexia ma 10kg szpachli jak ją kupiłem i znów wychodzi rdza. Wszystko w niej jest takie delikatne: plastiki blacha ze nie wiem. Z samochodem trzeba się delikatnie obchodzić.
~Dafydd
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto z takim wyposażeniem (wspomaganie, pełna elektryka, abs, airbag, klimatyzacja, halogeny, szyberdach, welurowa tapicerka) ((czasem też lpg) można dostać za naprawdę małe pieniądze. Często nowe auta nie mają tego wszystkiego, co tamto z przed 15lat!
~Rafał W-wa
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nexia jest dobrym samochodem dla każdego kierowcy początkującego jak i dla doświadczonego. Podróżowanie nim w trasie jest czystą przyjemnością autko jest płynące po jezdni jak dawny PF125p. W mieście nie ma rewelki ze względu na gabaryty samochód jest długi i szeroki a co za tym idzie ciężko się nim parkuje. Kuferek jest pokaźny i 4 osobowa rodzinka może śmiało na urlopik nim jechać.
~Miras
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Tak jak napisałem wyżej, niby usterki się zdarzały, ale nie były zbyt kosztowne. Np. wymiana katalizatora 300 zł, pompa paliwa 150 zł. Nawet jak musiałem wymienić uszczelkę pod głowicą to za całość z dość dużym przeglądem zapłaciłem jakieś 600 zł. Ogólnie z auta byłem bardzo zadowolony. Sprzedałem tylko dlatego, że zaczynał korodować. Gdyby nie rdza to nie sprzedałbym go nigdy.
Daewoo Nexia Sedan