Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Sedan

Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Inne : nic
Karoseria : Rdza
Silnik : Uszczelka pod głowicą
Auto jest tanie ale hu.. warte. Jak ktoś chce auto do częstych napraw to zapraszam do kupna. Samochód szybko próchnieje, moja nexia ma 10kg szpachli jak ją kupiłem i znów wychodzi rdza. Wszystko w niej jest takie delikatne: plastiki blacha ze nie wiem. Z samochodem trzeba się delikatnie obchodzić.
Dzień dobry państwu. Silnik w daewoo nexia to totalny szrot. Kupiłem to auto bardzo tanio no i rocznik 97 a wydałem na remont silnika połowę wartości samochodu czujesz to? Poszła uszczelka pod głowicą. Układ kierowniczy i inne duperele. Aha przejdźmy do elektroniki. Elektryczne czyby nie wszystkie chodzą główny panel sterowania szybko się wyrabia. Szyby chodzą wolno i ociężale. Niekiedy przy zamykaniu musiałem pchać ręką bo szyba nie chciała się wsunąć.
10 razy wsteczny włączałem aż w końcu załapał. Skrzynia chodzi bardzo ciężko, biegi nie wchodzą płynnie. Od czasu do czasu lubi się tak zacinać. Biegi są rozstawione daleko od siebie, przy włączaniu piątego biegu brakuje mi ręki.
Narazie nie jest źle. Troche pływa. Kiepsko wchodzi w ostre zakręty.
Szyby są, to się i widzi.
Bajerów jest pełno. Ale nie wszystkie działają.
Szybko się nagrzewa w środku i jest cieplutko.
Dla kierowcy i pasażera z przodu nie jest źle. Gorzej mają ci z tyłu. 3 do tyłu na pewno nie wejdzie, może wejdą, ale będzie bardzo ciasno.
Z zewnątrz nic nie słychać, ale w środku trzeszczą plastiki, i coś tam zagrzechocze nieraz.
Miasto 10L poza 9L na 100km. Naprawa jest tania ale częsta. Przegląd jak każdy praktycznie cena zależy od stacji kontroli pojazdów.
Auto można kupić już za 600zł z LPG 1997r.
Jak nie to to tamto jak nie tamto to sramto się popsuje.
Układ kierowniczy. Uszczelka pod głowicą.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5i 75KM 55kW [l/100km]

9,7