Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Sedan

Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Przebieg: 6 000 tys. km
Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Nexie mam 3 lata i nie mialem z nia zadnych problemow. Autko naprawde swietnie sie sprawuje i narazie nie mam zamiaru sie go pozbywac. Zastanawiam sie tylko nad montazem instalacji gazowej i mam wielka prosbe jak ktos eksploatuje juz troche LPG to zeby podzielil sie ze mna opinia (mail) z gory dzieki. Pozdrawiam wszystkich nexowiczow!
Silniczek jest ok ale tak naprawde ciagnie dopiero powyzej 3500 tys obr/s cichy nawet przy duzych predkosciach. Jak dla mnie moc jest wystarczajaca
Biegi wchodza dosyc precyzyjnie, ale rozgrzaniu troche ciezej mozna sie przyzwyczaic
Wspomaganie swietnie dziala, ale zawieszenie troche zamiekkie jak na nasze drogi noi trzeba pamietac ze to nie jest samochod sportowy
Widocznosc jest bardzo dobra tylko w sedanie przeszkadza wysoki bagaznik, ale od czego sa lusterka - jest dobrze
Wszystko na swoim miejscu bez zbednych udziwnien
Szybko sie grzeje choc w podstawie brakuje klimy
Miejsca jest wystaczajaca dla komfortowej podrozy dla 4 osob w piatke robi sie troszke ciasno
Silnik pracuje cichutko bardziej slychac szum opon
Jak na taki silnik i takie gabaryty jest to w miare ekonomiczny samochod miasto 7-8l na setke na trasie 6-7l na setke. A co do kosztow napraw to sie nie wypowiem bo nic sie nie psuje
Za takie pieniadze nie ma co narzekac
Moge ponarzekac na elektryczna antene (czasem problem z wysuwaniem) noi denerwuja mnie trzeszczace plasti w srodku, a po za tym wszystko ok
Zadnej powaznej usterki po za wymiana pompy wodnej ale to kazdego czeka po pewnym przebiegu
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW
11,7