Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Kombi

m.uminiak@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Nubira I Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Do tej pory jeździłem autami niemieckimi (GolfII, Passat 2.0 kombii), zawsze uważałem że ta marka tylko się liczy....i poczęsci to prawdza! Przesiadłem się z paska i ciężko mi było się przestawić- wielkość, dynamika i jakość wykonania itp. Ale mając 8000 tyś złotych wybrałem....Nubirę! Auto jak nowe z małym przbiegiem, silnik idealny o średniej kulturze pracy. Uważam że jeśli ktoś kupuje samochód jako (wyłącznie) środek lokomocji to wybór jak najlepszy, a jeśli ktoś w aucie widzi członka rodziny a samochód jest dla niego bardzo istotną częścią życia to sie zawiedzie .
Silnik pracuje równo niezależnie od temperatury, mało elastyczny , trzeba go troszke wkręcać na obroty, co za tym idzie zaczyna ,,palić"
ogólnie brak zastrzeżeń
Buja ja na pełnym morzu, tulejki stabilizator i końcówki raz na 1.5 roku do wymiany
przeciętna
I tu jest to.... auto kupiłem od pierwszego właściciela, z przebiegem 43000tys(ksiązka serwis) za 8000!!!!!!!!!!! Auto idealne (oprócz kocówek i tulei), jak nowe, full wypas, z radiem i kpl. zimówek. Miałem do wyboru Golf III z 93 z niemiec (w stanie na 4) lub Nubirę (na 5-) - Wybrałem ekonomię.
zawieszenie, remont (końcówki, tuleje itp) całość z wymianą 250złotych
brak