Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Kombi

Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 1997
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Daewoo Nubira I Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Karoseria : po 10 latach użytkowani żadnego śladu rdzy ogólny koszt materiałów naprawczych ok 100 zł muszę sprzedać to auto bo bardzo dokucza brak klimy oglądałem chevrolet epica i chyba... odeżwię się kochani miłośnicy daewwo za 10 lat
odporny na lekie uderzenia podczas cofania zaliczyła citroena xm bez zadrapania citoenowi zabrano dowód podczas ruszania do przodu córka pomyliła bieg ? 1 z R wynik słupek fi 60 znaku drogowego położony na ziemi przedni plasikowy zderzak lekkie wgni ecenie po kilku godzinach samo się naprostowało
mam nubirkę 10 lat od wymiany do wymiany oleju nie trza dolać ani 1 kropli wymiana co 10 000 km, kupiłem już 4 lata mija pasek rozrządu i nigdy nie ma czasu na jego wymianę gdyby nie trzeba było uzupełniać płynu do mycia szyb nie wiedziałbym gdzie jest silnik
nigdy nie trzymam nogi na sprzęgle dłużej niż kilka sekund ot taki dziadek taxi miejskiej
2 razy wymiana ;orginalnych; ? gumek szt. ca + - 18 zł na drodze kiwa doświadczony kierowca wie o co biega stanowczo odradzam zaciąganie/ zimowe odpalanie/ szmeltzvagena sąsiadki
treba polubić ten wóz
to było 10 lat temu dlatego dam max 7
zimą po 10 do 15 km jest jako tako wentylator zawsze latem i zimą w poz. 2
brak podłokietnika dla kierowcy
po 8 latach zacięcie linki hamulca ręcznego mycie samochoduz uwagi na brak czasu tylko deszczem nubirka choć mam garaż latem i zimą stoi pod chmurką

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 106KM 78kW [l/100km]

6,7