Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Kombi

Nil 1979, 11 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Inne : karoseria, silnik, prędkość, dynamika jazdy.
Powiem że jak na tą klasę auta to jestem zadowolony. Blachy są godne pochwalenia. Nie rdzewieje, wsiadam odpalam i jadę. Brakuje mi w nim komfortu ale jak na eksploatację to jest rewelacyjnie. Mógłb spalać mniej noooo ale co można się spodziewać po 2.0 silniku z 99roku. Nowsze spalają mniej. Jednak zimą mnie nie zawiódł. Odpala jak igła. Brrrum i jedzie. Szwankuje elektryka ale to dlatego że już ma swoje lata autko i już nie chce mnie się bawić z wymianą, nie przeszkadza mnie to. Mam na myśli otwieranie okna elektrycznie przez kierowcę po stronie pasażera (pasażer może otworzyć).
Przy zakupie miałem wyciek spod uszczelki. Wymieniłem na oryginał i jeżdżę już rok bez wycieku.
Nie mam żadnego ale.
Jak na kombi to muszę gorąco pochwalić. Jeżdżę bez tylnego lusterka i nie mam problemu z cofaniem czy parkowaniem.
Spalanie na mieście 10 l zaś w trasie 6,5 przy ekonomicznej jeździe.
zimą przy dużych minusach po przejechaniu 4km jest już w autku ciepło.
polecam, brakuje mi tylko łoketnika z prawej strony kierowcy.
Wyciszenia nie będę porównywał do aut o wyższej kalsie. Jednak przy 209km/h słyszałem muzykę z głośników.
10 l w mieście a mam ciężką nogę zaś w trasie jadąc tak średnio 90-100km/h to uzyskałem 6,5. Części są tanie tak więc nie ma co marudzić na koszty. Wahacz z wymianą 200zł a w passacie 1500zł.
Cena kusząca. Części tanie więc mogę polecić. Tanie autko w utrzymaniu. Odpukać ja na chwilę obecną leję i jeżdżę.
silniczek krokowy i wahacze przednie do wymiany. Zrobiłem to po zakupie i cacy.
Raz miałem pod domem problem ze sprzęgłem, po wymianie zero problemów na trasie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

8,2