Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Kombi

Weteran szos, 20 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Jeśli masz samochód inny niż DAewoo i chcesz to zmienić to nie wybieraj bynajmniej tego samochodu. Jeśli wybierasz samochód dla rodziny- nie wybieraj Nubiry. Jeśli chcesz kupić samochód swojemu dziecku bo lubi szybkie- nie kupuj numiry. Jesli chcesz kupić samochód teściowej- kup Nubire i to jak najszybciej!!! P.S. Jeśli chcesz mieć w miarę tani samochód z dobrymi osiągami żeby móc sie ścigac z bardziej zamożnymi facetami w BMW, AUDI, czy też MERCACH polecam ;).
Super osiągi( na 2 biegu 97km/h!!!), nie równa praca silnika, słabo zapala(albo wogóle nie ;) ), po 3 latach złom( chyba że wierzycie jak wam kit wciskają na serwisie!
Nie równo wchodzą biegi, jak na samochód za 60000 złotych to skrzynie można porównac do malucha (fiata126p). Bynajmniej nie dla kobiet
Mi nic nie przeszkadza, chodż trzeba przyznać że bardzo nisko się siedzi;nie pomaga ustawianie fotela.
kształty jakie ma takie ma i komu sie nie podoba to niech sobie nie kupuje, może troche nie szkoda że nie zmieniono także tyłu w kombi
Szybko się ogrzewa i ochładza(moze dlatego że mam klimę), powinni coś zrobic z szybami bo wystarczy 5 minut na słońcu i robi sie okropnie gorąco.
nie ma problemu, z przodu duzo miejsca(regulacje przeróżne fotela kierowcy), z tyłu nie widziałem samochodu któryby oferował więcej miejsca
Nie licząc klekotu podwozia( nowy typ nubiry), to silnik też nie jest za cichy, ale to dlatego że lubi duże obroty.
Zużycie paliwa średnio 10-12 litrów na setkę, w najlepszym razie wyszło mi 9,5.
Jakość, jaka jakość, za to cena w miarę dobra w stosunku do silnika.
Juz był tyle razy reperowany, że żgać mi sie chce! Zawieszenie do bani, wymiana wachaczy praktycznie co 2 przeglądy( nie zapomnijcie o nakładkach na wachacze bo bedzie walić podwozie), zwalony zapłon, częste przepalanie się wskaźników i podświetleń.
Prócz tego, że trzy razy byl sciagany na serwis i trzeba było czekać tydzień aż ktoś wiedział co mu jest, to jeszcze awaryjność spora podwozia i zapłonu.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
12,0