Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Kombi

Pegieo, 18 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Ogolnie mimo niekorzystnej marki, auto z klimatem, dynamiczne, wygodne, przestronne. Jadac, czuje sie dobrze na drodze i nadaje sie na dlugie trasy.
Absolutnie bez zarzutu. Szczegolnie silnik 2.0 nawet z LPG w zupelnosci zadowala. Wyprzedzanie nie stanowi zadnego problemu w kazdych niemal warunkach.
Zima czasami trudno 2-jke wrzucic zanim sie rozgrzeje. Wsteczny czasem zgrzytnie.
Trudno mi ocenic, nie mam dobrego porownania. Przy spokojnej jezdzie napewno ok.
ok
Bez zarzutu.
Pasazerom na tylnich siedzeniach marzna nogi zima:( Poza tym ok.
Duzo miejsca, podrozuje sie wygodnie
Na autostradzie, nie da sie sluchac radia - nie wiele slychac. Powyzej 120 km/h bardzo glosno.
Duzo pali dlatego konieczna jest instalacja LPG jesli sie duzo jezdzi.
Za ta cene chyba najlepsze auto. Troche mnie to martwi na przyszlosc, bo gdy bede chcial zmienic na nowe, nie bedzie mnie stac na auto o podobnym standardzie. A czlowiek sie jednak przyzwyczaja do wygod;)
Zdazaja sie drobiazgi ktore szybko mozna naprawic we wlasnym zakresie. Ale bardziej wynikaja wedlug mnie z wieku auta. Trzeba ostroznie z hamulcem recznym, raz padl czujnik ABS, no i regularnie trzeba kontrolowac zawieszenie - ale przy ostroznej jezdzie na razie nie jest tragicznie.
Gdyby nie ta cholerna pompa paliwa dwa razy, byloby doskonale. Mowia ze to spowodu LPG padla:(

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

9,3