Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Kombi

Artur, 17 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Dałem za ten samochód śmieszne pieniądze w stosunku do jego walorów,Nubira w większości spełnia moje oczkiwania na100%.
Szału nie ma,ale...133KM w akcji bardzo często wywołują zdziwenie u włścicieli pseudosportowych GTI.(9 sekund do 100km/h i 210 km/h... na niemieckiej autostradzie)
Trochę za długi skok lewarka ale ogólnie OK.
Ja lubię miękie i komfortowe samochody a Nubira taka właśnie jest.Wbrew temu co się niekiedy czyta zawieszenie mojej Nubiry jest jeszcze fabryczne,nic nie zostało wymienione.A może to kwestia stylu jazdy?.
Nie mam żadnych zastrzeżeń
W/g mnie wszystko na miejscu.
Bez włączonej klimatyzacji dość szybko parują szyby,wobec tego częst się "klimatyzuję" nawet w zimie.
Jak dla mnie wystarczająca.
No tu niestety mogło być lepiej,silnik jest wyraznie słyszalny.
Generalnie jestem przeciwnikiem LPG w swoich samochodach, więc instalacji nie posiadam i muszę znosić dość chimeryczne zużycie paliwa przy spokojnej jezdzie miejskiej latem pali ok. 10,5 do 11 litrów(zimą spalanie rośnie o ok. 0,5 litra) w trasie to ok.8 litrów ,ale jak się chce poszaleć to...eeech,pali jak smok rekord w mieście to 13,5 litra.Ale miałem wiele samochodów i ten na tle wielu z nich. spala...przeciętnie,biorąc pod uwagę moc,osiągi(9 sekund do 100km/h) i masę.
Nie może być lepiej.
Kupiłem to auto jako używane, z przbiegiem 55000km(teraz mam 90000km) i poza zamarzniętym podczas mrozu centralnym zamkiem w przednich drzwiach nie działo się absolutnie nic!!!.
J/W jest super.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]