Ocena kierowcy - Daewoo Tico

Łukasz z Bieszczad, 19 lat temu
Rok produkcji 1997
Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 - Oceń swoje auto
Autko jest świetne wszystko jest super poza bezpieczeństwem, prawie nie ma zabezpieczeń, blachy bardzo ciękie i małe odległości z zewnątrz do środka. Trzeba się bardzo pilnować na drodze jak się chce dalej żyć. Dla szaleńców i gapowiczów nie polecam tego samochodu. Tylko dla bardzo dobrych kierowców
Jak na tak mały silniczek to pracuje świetnie, jest cichy i dobrze zbiera się na obroty. Można bardzo dynamicznie jeździć po mieście a i na trasie jedzie się równo z innymi.
Biegi wchodzą lekko i precyzyjnie. Skrzynia pracuje bardzo cicho.
Jest to małe autko i lekkie. Przyczepność do jezdni przeciętna, na zakrętach trzeba uważać. Hamulce mogły by być wydajniejsze.
Duże szyby, widać wszystko
Wszystko jest pod ręką, ale mogło by być ładniej w środku i plastiki tandeta. Można zarysować paznokciem
Bardzo dobra, poza nawiewem na boczne szyby, tam słabiutko
Jak na takie gabaryty to rewelacja, w porównaniu do malucha do jest limuzyna.
Bardzo cichy samochód. Na dziurach tłucze ale mam już przejechane po polskich drogach prawie 140tyś i nic nie wymieniałem w podwoziu.
To jest najmocniejsza strona szczypiorka. Mam gaz taniej się już nie da. Na 25L przejeżdżam 500Km i to nawet w zimie. Jazda 40/60 miasto/trasa Mówimy cały czas o spalaniu gazu LPG
Nic tańszego i lepszego nie istnieje
Jedyne co musiałem wymienić poza olejami filtrami i oponami to były łożyska z tyłu. No i jeszcze pasek rozrządu dwa razy. NIEZAWODNOŚĆ REWELACJA 140 tyś bez awarii
Do tej pory nic się nie stało

LPG - zużycie paliwa dla silnika 0.8 41KM 30kW [l/100km]

5,3