Ocena kierowcy - Daihatsu Hijet Van

Daniel_Szczecin, 13 lat temu
Rok produkcji 2004
Daihatsu Hijet Van 1.3 65KM 48kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dobra jednostka napędowa. Polecam!
Karoseria : Klamki ,schowek i pokrycie klapy
Interesował mnie mały dostawczak za małe pieniądze. Zdecydowałem się na hijeta ze względu na to, że na polskich drogach jest tego garstka. Ogołnie jestem bardzo zadowolony. Za małe pieniądze mam samochód spełniający moje oczekiwania: Pakowny, oszczędny i niezawodny.SAMOCHÓD JEST Z ROKU 2001( w pasku wybierania nie było opcji 2001) !! Pozatym samochód jest dobrą reklamą dla mojej restauracji:)
Jak na ten samochód jednostka 1.3 65KM jest idealna.Cichy, oszczędny i dynamiczny. Prędkość maksymalna to 132 km\\h. Spalanie przy 100 km/h około 6.3 litra.
Czasami zacina się pomiędzy biegami, ale nie jest to uciążliwe.
Przy wyższych prędkościach powyżej 90km\\h może zarzucać, pozatym dobrze trzyma się drogi.Bardzo mały promień skretu.Założyłem do niego większe opony io jeździ się lepiej
Wszystko ładnie widać. Słupki nie przeszkadzają w widoczności. Z cofaniem też nie ma problemów, gdyż autko krótkie i wąskie.
Przyciski wentylacji i obsługa radia nie sprawiają problemów. Wszystko ładnie poukładane jak na taki typ samochodu.
Ogrzewanie nie sprawia trudności. Jak ma grzać to grzeje jak ma chłodzić to chłodzi.
Mam 190cm, jest troche mało miejsca ale idzie się przyzwyczaić. Po wyjściu z samochodu po dłuższej trasie nie mam problemów z kręgosłupem:)Pasażer ma trochę więcej miejsca
Przy wyższych obrotach i prędkościach słychać prace silnika w kabinie.Powiew wiatru też słychać.No ale nie można oczekiwać w tym samochodzie luksusu
Miasto 7,5 litra trasa 6. Ceny przeglądów i napraw nie są duże.Części łatwo dostać więc nie ma problemu.
Za niewielkie pieniądze mam dobry samochód. Wydałem dwa lata temu 4800 EURO za ten samochód i nie żałuje, wręcz przecinwnie, za parę lat kupie ponownie ten samochód ale już fabrycznie nowy:)
Klamki narażone na ułamanie. Zamek schowka i pokrywa klapy kiepskiej jakości
Nigdy nie stanął mi na drodze. Nie miałem z nim jeszcze żądnych problemów. Zawsze przewiózł mnie z punktu A do punktu B bezawaryjnie.Tylko tyle oczekuje od tego wozu:)
Daihatsu Hijet Van