Najnowsze oceny Daihatsu

~Justa
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
Daihatsu Sirion II
Uwielbiam moje Daihatsu :) Jak na takie małe autko jest w nim bardzo dużo miejsca, mało pali w mieście (jakieś 6,2l/100km), ma dużo udogodnień - elektryczne lusterka, inteligentne wycieraczki, klimatyzację, składaną tylną kanapę (idealnie na płasko z bagażnikiem), 4 drzwi i fajne radio, a to podstawowa wersja zupełnie. Kupiłam go jako sześciolatka za 12,5 tys. więc relację cena-jakość ma fantastyczną :)
~Karol
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Daihatsu Cuore III
Auto przywiezione z Niemiec od znajomego delikatnie uderzone z przebiegiem 39000. Wymieniłem w nim 2 razy rozrząd, termostat, opony, klocki i tarcze hamulcowe. Nigdy nie zawiodło mnie na długiej trasie. Jeździł bym nim dalej lecz pękła kołyska na pół, a robota w ogóle się nie opłaca bo przewyższa koszt samochodu. Sprzedaję auto na części.
2,5
~Użytkownik
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Daihatsu Feroza
Auto małe i niewygodne. Wysoko pedał sprzęgła i w ogóle ciasne jak cholera.
~krzemolik
Hatchback 5d 1.0 58KM 43kW
Daihatsu Trevis
Ślicznie, nietuzinkowe auto. Jak na małe auto dość dobrze wyciszone. Doskonałe na miasto, ale jego pojemność w środku sprawia, że mieści się w nim więcej nić w niejednym aucie kompaktowym. Silnik radzi sobie dobrze, generalnie SUPER AUTO na podzespołach toyoty. Brak jakichkolwiek problemów z ewentualnymi częściami.
~aswq1
Hatchback 1.0 55KM 40kW
Daihatsu Cuore V
Samochodzik malutki, a jednak piecidrzwiowy. Sprytny, zwrotny i wyjątkowy.
~Aleksandra
Hatchback 1.0 55KM 40kW
Daihatsu Cuore V
Samochód mały , wszędzie się zmieści. Idealny do nauki jazdy. Części tanie, ale ciężko z dostępnością.
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Daihatsu Sirion II
Świetny samochód zwłaszcza do miasta ze względu na gabaryty,
~enolafly
Hatchback 1.3 i 91KM 67kW
Daihatsu Materia
Ogólnie samochód daje niesamowitą frajdę z jego użytkowania wyróżnia się z tłumu i jest praktyczny i tani w użytkowaniu w przypadku instalacji LPG
~szymon
Hatchback 1.0 i 70KM 51kW
Daihatsu Cuore VII
Zaryzykuję stwierdzenie że nie ma na rynku w tej cenie równie dynamicznego, ekonomicznego, bezawaryjnego, przestronnego auta.
~michal8080
Hatchback 5d 1.0 58KM 43kW
Daihatsu Trevis
Jesteśmy zachwyceni Trevisem. Auto to posiada wiele plusów, mianowicie: przestrzeń w środku, silnik, rozwiązania wewnątrz auta, liczne schowki, dobre wyposażenie, isofixy na foteliki dla dzieci a przede wszystkim wygląd.