Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Daihatsu

2,4
~kierowca
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Daihatsu Cuore VI
auto zakupione dla córki jako pierwszy samochód - do nauki jazdy i obycie na drodze, skarbonka bez dna.... wahacz 650 zł....szok, te tanie z aledrogo nie pasują nawet nie zamawiajcie, po 1000 km wyciek płynu chłodniczego wyglądało na pompe, okazało sie że leci z pod głowicy...... wiadomo planowanie, uszczelki a przy okazji nowy rozrząd i tysiączek strzelił (po znajomości) , ogólnie auto juz zostanie u mnie raczej do końca swojego żywota bo...
~Kinia
Minivan 1.3 i 16V Allroad 87KM 64kW
Daihatsu YRV I
Super. Miasto rewelka. Wszędzie się wciśnie, mało pali, zaskakująco dużo miejsca w środku.
~czaki85
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Daihatsu Feroza I
Auto raczej nie nadaje się na codzień, zawieszenie mało konfortowe i sporo pali. Czasami wpadne gdzies w teren i poprostu auto zadziwia tym co potrafi. Jednak jak ktos chce sie bawić w off-road lepszym rozwiązaniem była by Vitara, więcej dostepnych części bo do ferozy jest mało.
~Magdalena
Minivan 1.3 i 16V Turbo 129KM 95kW
Daihatsu YRV I
Autko rewelacyjne. Kupiłam 10latka w automacie. Tani w zakupie, tani w utrzymaniu, niepsujący, z elastycznym silnikiem. Wahałam się pomiędzy Audi A2 i Mini Cooperem a Daihatsu. Okazało się, że mam "auto na facetów". Mężczyźni żywo interesują się autem, po przejażdżce są zachwyceni i koniecznie chcą poprowadzić. W mieście mieści się wszędzie. Twarde zawieszenie, ale jest jak przyklejony do drogi. Pojemny bagażnik i sporo miejsca dla...
~enolafly
Hatchback 1.3 i 91KM 67kW
Daihatsu Materia I
Ogólnie samochód daje niesamowitą frajdę z jego użytkowania wyróżnia się z tłumu i jest praktyczny i tani w użytkowaniu w przypadku instalacji LPG
~Przemek
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Daihatsu Sirion II
Mocne pięć. Jak każdy samochód ma jakieś wady, ale wszystko jest kwestią kasy. Jest to typowo miejski samochodzik i trudno wymagać komforty limuzyny. Żona jeździ Sirionem 1,3 91 KM MOMO, ja jeżdzę nim sporadycznie, ale zabawa jest przednia. Zalty to 5 drzwi - zeroko się otwierających, mały promień skrętu (mniejszy niż w Yarisie , bardzo dużo miejsca w środku, bagażnik mały ale jest to samochód typowo miejski ( w razie czego jest dzielona...
~szymon
Hatchback 1.0 i 70KM 51kW
Daihatsu Cuore VII
Zaryzykuję stwierdzenie że nie ma na rynku w tej cenie równie dynamicznego, ekonomicznego, bezawaryjnego, przestronnego auta.
~Rafał
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
Daihatsu Sirion II
Auto mam od roku czasu, bez awarii. Tylko lać benzynę i jeździć.
Dziennik kosztów dla Daihatsu
10,5
6,5
11,0
~Gruchmistrz
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Daihatsu Sirion II
Po co przepłacać za Yarisa, skoro za o wiele mniejsze pieniądze można mieć nietuzinkowe i równie bezawaryjne auto! Bardzo przestronne i dobrze zwinne auto, ale w trasie również daję radę. Wersja na cztery koła po prostu bajka - zima czy deszcz ta pchełka trzyma się jak przyklejona. Początkowo bylem sceptycznie nastawiony co do tego przez mało kogo znanego wynalazku, ale na przestrzeni czasu mogę z czystym sumieniem POLECIĆ!
~Aleksandra
Hatchback 1.0 55KM 40kW
Daihatsu Cuore V
Samochód mały , wszędzie się zmieści. Idealny do nauki jazdy. Części tanie, ale ciężko z dostępnością.