Najnowsze oceny Daihatsu

~MortenOl
Hatchback 5d 1.5 16V 105KM 77kW
Daihatsu Terios II
Siostrzeniec wypożyczył mi go na 4 mies.w Austrii. Podobno to klon Toyoty RAV4, ale wg mnie sporo lepszy i tańszy. Nie wiem czemu nie trafił do Polski, bo to najfajniesze autko jakim jeżdziłem. Nawet subaru nie jest chyba lepsze. Na dodatek bardzo ładne estetyczne i świetnie wykonane. Może bym i ściągnął sobie do kraju takiego Terioska ale boję się o serwis. SZKODA !
~scoork@op.pl
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Daihatsu YRV I
Autko jest inne i rzuca się w oczy. Jego \"łamana\" linia nadwozia jest bardzo charakterystyczna i miła dla oka. Jeżeli dołożymy jakieś ładne felgi wygląda wręcz ślicznie. Wnętrze wygodne i dopasowane do sytuacji (można mieć duuuży bagażnik, albo jechać baaardzo wygodnie - z tyłu). Wykończenie, podobnie jak linia nadwozia charakterystyczne dla autka miejskiego i bardzo praktyczne (co nie zmienia faktu, iż ładnie wygląda). Jedynym...
~marzena rott
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Daihatsu Sirion II
Polecam szczerze, bo to świetne auto - niezawodne, przyjazne i nietuzinkowe.
~Radek Tarnowski
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
Daihatsu Terios I
Genialne autko, najbardziej oszczędna i przystępna dla kieszeni terenówka. Właściwości jezdne rewelacyjne, silnik elastyczny i cichy. Mieszkam w górach i miałem kilka aut terenowych ale to jest najlepsze.
~skorpion
Standard 2.8 TD 98KM 72kW
Daihatsu Rocky II
Co mozna napisac ? Wszyscy znają opinie na temat Toyoty .Daihatsu Rocky jest bratem Toyoty wiec co tu pisać
~krzemolik
Hatchback 5d 1.0 58KM 43kW
Daihatsu Trevis I
Ślicznie, nietuzinkowe auto. Jak na małe auto dość dobrze wyciszone. Doskonałe na miasto, ale jego pojemność w środku sprawia, że mieści się w nim więcej nić w niejednym aucie kompaktowym. Silnik radzi sobie dobrze, generalnie SUPER AUTO na podzespołach toyoty. Brak jakichkolwiek problemów z ewentualnymi częściami.
~krzbik@jadamspam.pl
Hatchback 1.0 i 69KM 51kW
Daihatsu Sirion I
Pierwsze moje wrazenie po zakupie tego auta to wszechobecna tandeta. Auto jest jak chinska zabawka. Niby jest bogato wyposazone: posiada 4 poduszki, klime.Niestety np. klima jest malej wydajnosci i raczej przypomina atrape klimatyzacji niz prawdziwe urzadzenie.Podobnie z reszta.Napewno nie jest to auto na lata czy tez miliony kilometrow jak poprzednie japonce.To auto ma chodzic bezawaryjnie podczas trwania gwarancji a potem zgodnie zasadami...
~D@miano
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Daihatsu YRV I
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Auto spełnia moje oczekiwania. Najważniejsze do mnie i mojej żony, która codziennie użytkuje YRV-kę to 5 drzwi więc bez problemu może zapakować dwójkę naszych dzieci. I najważniejsze - wyposażenie: klimatyzacja, ABS, 4 el. szyby, el. lusterka oraz 6! poduszek powietrznych. Poprzednim autem Nissanem Micrą jeździliśmy 8 lat. Uwielbiamy niezawodne małe japońce bo się nie psują. Duży plus za silniki na łańcuchu...
~Cuore 0,8 44KM seria
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Daihatsu Cuore IV
Ogolnie autko jest świetne dla mlodych osob ktore maja chec kupic auto a pozniej miec male utrzymanie
~michal8080
Hatchback 5d 1.0 58KM 43kW
Daihatsu Trevis I
Jesteśmy zachwyceni Trevisem. Auto to posiada wiele plusów, mianowicie: przestrzeń w środku, silnik, rozwiązania wewnątrz auta, liczne schowki, dobre wyposażenie, isofixy na foteliki dla dzieci a przede wszystkim wygląd.