Ocena kierowcy - Dodge Neon I Sedan

jacar1@op.pl, 19 lat temu
Silnik 2.0 i 132KM 97kW
Rok produkcji 1995
Dodge Neon I Sedan 2.0 i 132KM 97kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Kupiłem autko za dobre pieniążki więc nie narzekam, eksploatacja nie jest zbyt droga, cześci i filtry itp.ceny w normie. Ogólnie autko jest ok. Dobre parametry przy niskiej cenie.Jestem zadowolony dobrze mi się nim jeździ.Pewnie większość i tak uważa, że najlepszy jest stary golf ale to jest ich zdanie.
Ja przejechałem tym autem ok.120 tyś. i nie narzekam.
Mam manualną ,zero usterek.Na mój gust i styl jazdy, to manualna jest O.K.
Przód O.K.Na moje "120 tyś."TYLKO REGENERACJA KOŃCÓWEK.Tył za miękki
Inni to już opisali,tył słabo,przódO.K.Boki O.K.
Wszystko pod ręką.Brak kieszeni w drzwiach.No i ten śmieszny przełącznik świateł,jak w starym " Oplu"
Nie mogę narzekać.
Ja jestem niski,więc O.K.Wyżsi i szersi mają kłopot nawet z przodu.
Do 130 na godzinę O.K.Powyżej zaczyna szumieć (to dziwne)tylko przód prawa strona.
Dałem 5 i już wyjaśniam dlaczego.9l miasto,6 z hakiem trasa to osiągi dla 2litrowego motoru super.Tylko jest jedno ale,mam tzw."GOLCA" i motor nie jest obciążony klimą i wspomaganiem.
j.w
Mam "golca" więc nie ma większych problemów, nawet szyby są na korby więc nie ma sie co zepsuć
Nie było poważnych usterek poza tym ,że go rozbiłem i wymieniałem maskę i prawy błotnik. Po 130 tyś padła sonda na kolektorze wydechowym ale chyba miała prawo . Dopasowałem urzywaną z 2.0l japońca.Najlepszy jest tłumik zaczoł burczeć dopiero po 140 tyś
Dodge Neon I Sedan