Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Dodge

~funniczego@gmail.com
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Dodge Durango II
Piękny, cudowny, pojemny, samochód do wszystkiego, zajebiaszczy, teraz będę zmieniał na model po face liftingu bo dodge to najlepsza marka na świecie...no i jeszcze infiniti:D
~Jarek
Dodge Caliber I
Po takim przebiegu uważam, że nie jest najgorzej, uważam, że jeżeli ktoś robi tym samochodem 15-20tys rocznie to może być naprawdę zadowolonym użytkownikiem, bo właściwie nie zauważy żadnych usterek. Przy moich 40-50tys rocznie ... trochę się działo ... ale podsumowując jest dobrze
~V8
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Dodge Caliber I
Auto z jajem, ciche,ekonomiczne ,wygodne fotele,środek taki sobie ,poziom jakości plastyków jak w Seacie altea.
~mariusz@watford.pl
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Dodge Nitro I
Miałem przyjemność jeździć tym autem przez 2 tygodnie po drogach i lekkim terenie. Na szosie rewelka jednak jazda w terenie była z lekkim stresem z uwagi na niski spojler.
~Albert
Kombi 3.5 i V6 24V 254KM 187kW
Dodge Magnum I
Wspaniały samochód. Potężne wnętrze i gabaryty, masywna sylwetka, bardzo duży bagażnik. Silnik o mocy 254 KM brzmi wprost rewelacyjnie z podwójnym wydechem. Samochód mimo swych wymiarów pozwala na dobre operowanie na parkingu - widoczność do tyłu nie jest wcale taka zła jak mogłoby się wydawać sądząc po długości samochodu, wymaga jedynie skupienia. W czasie jazdy ogromny komfort. Naprawy - tylko eksploatacyjne, wynikające z jazdy. Oczywiście...
~PapcioW
SUV 3.7 205KM 151kW
Dodge Nitro I
Auto spokojnie radzi sobie z autostradą a z blokadą przedniego mostu wjezdzam wszędzie. Zakup do pracy m.in. w terenie.
~michaspol@yahoo.com
Kombi 2.7 i V6 24V 193KM 142kW
Dodge Magnum I
w sumie jestem zadowolony uzywam go 7 miesiecy ,zrobilem 55000 km bez problemow , wyglad doskonaly,
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Dodge Journey I
NIE POLECAM. To że to silnik i skrzynia biegów Volkswagena to jak widać nic nie znaczy,ważny jest też osprzęt i dodatki. Mam też Skodę Fabię 6 rok, nie dzieje się NIC!!. Ani śladu korozji, nawet wydech OK. W Jurney-u za dużo elektroniki i bajerów a zapomnieli o jakości.
Dziennik kosztów dla Dodge
6,4
12,0
22,4
~andrela
Dodge Caliber I
Świeżo w pamięci mam wymianę amortyzatorów i stad taka ocena. Ale, ogólnie na auto zbytnio nie mogę narzekać:) Wcześniej, jeździłem autami... starymi ;), to jest moje pierwsze nowe auto, wiec nie mam porównania. Ocena przeciętna bo mnie nie powaliło na kolana to auto, ooo. Ładnie się prezentuje, dobre osiągi, bagażnik mógłby być ciut większy.
~PW
Dodge Caliber I
Po 60 tysiącach z czego duuuużo w trasie swierdzam: Jest to bardzo uniwersalne auto, pojemne, szybkie, wygodne, oszczędne, nie boi się krawężników i dziur, tanie w zakupie i piękne. Owszem jest dość plastikowe w środku ale za około 2500pln można kupić skórzane wykończenie podłokietnika i drzwi niemieckiej firmy vmaxx i po temacie. Do tego tak jak pisałem o za miękkim zawieszeniu, zamienne sprężyny Eibach i dwie podstawowe przywary Calibra...