Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Dodge

~maks
Terenowy 5.7 V8 364KM 268kW
Dodge Durango III
Doskonałe wyciszenie oraz przyspieszenie. Instalacja BRC działa bez zarzutu.
~Michał
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Dodge Caravan III
Najlepszy jaki miałem i posiadam pojazd a trochę ich miałem.
~Łukasz
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Dodge Caliber I
Cóż mogę powiedzieć, jest po prostu piękne. Linia nadwozia jest super, wyróżnia się z tłumu. Jest duży, bardzo wygodny i w dodatku ma wysoki prześwit w końcu to crossover czyli ni to osobówka ni to suv. Na masce znaczek koziołka co tym bardziej czyni go dla wielu kierowców zakazanym owocem, który większość chciała by mieć a nie ma jaj żeby go kupić bo przecież cały czas panują głupie przesądy, że części drogie, że się psuje i najważniejsze, że...
~Franki
Hatchback 2.0 VVT 156KM 115kW
Dodge Caliber I
Szukałem auta podmiejskiego rodzinnego z charakterem. Auto nie dla mlodych którzy lubią palić gumę :) Wygodna i dostojna jazda oraz uniwersalność w różnych warunkach jazdy na +.
~Łukasz
Coupe 6.1 V8 HEMI 431KM 317kW
Dodge Challenger III
Jeśli myślisz o tym jak to auto może jeździć, to tak właśnie jeździ - rewelacyjnie.
~brejn
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Dodge Caravan IV
Użytkuję od 2012. Samochód komfortowy. Przestronny. Z instalacją LPG przy spalaniu przeciętnie 13L. Wychodzi relatywnie jakieś 5L Pb95 - czyli tyle co miejski mikro samochód. Standardowy serwis i wymiana częsci i płynów ekplatacujnych to koszt porównywalny z FIATem lub OPLEM - rozsądnie. Idealny w długim trasach. W mieście również się sprawdza.
~GCLucas
Terenowy 5.9 SLT AWD 250KM 184kW
Dodge Durango I
Wspaniałe, na wskroś amerykańskie, krzyczące swoim brutalnym wyglądem auto.
~mc21emer
Coupe 2.5 V6 166KM 122kW
Dodge Avenger I
Auto naprawde nietypowe nie wystepuje w polsce Sylwetka mimo swoich lat imponuje nadal Na ulicy zwraca uwagę wśród szarych Europejczyków z częściami niema problemu większość części to mitsubishi Auto b szybkie choc troche pali cos za cos automat w końcu Mam je od 2 lat i nie zamierzam sie go pozbywać
Dziennik kosztów dla Dodge
6,4
10,4
22,1
~marek
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Dodge Caliber I
Jestem naprawdę zadowolony. Niskie spalanie, prędzej znudzi się niż zepsuje. Trochę mułowata skrzynia, i twarde plastiki, ale komfort jazdy jak SUVie
~maciej
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Dodge Journey
doskonałe duże kombi, świetny na wyjazdy po Europie wraz z rodziną. na autostrady , nie do jazdy po mieście. to nie jest terenówka tylko wielkie kombi. Jeśli to rozumiecie nie będziecie zawiedzeni