Ocena kierowcy - Dodge Ram III

jumbo, 13 lat temu
Rok produkcji 2004
Dodge Ram III 5.7 345KM 254kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo niskie zużycie paliwa,liczyłem na 24-28l
auto dla mnie idealne może wymiary trochę dla naszego kraju za duże ale jest super, wykożystuję samochód w ok 75proc. od kabiny poprzez pakę aż po hak jeszczejednym minusem jest dla niektórych sztywny most + resory chociaż mniej myszkuje mi po drodz niż inne auta które miałem poprzednio po roku dopiszę jeszcze jeden komentarz
pamiętajmy iż jest to zwykły wolnoobrotowiec , różni się od starych jednostek 2 świecani na gar i tym iż posiada półsferyczne komory spalania
u mnie działa idealnie ,bez względu na sposób jazdy zmiana biegów niewyczówalna
DOBRZE za słabą przyczepność przy ruszaniu z TYM POTWOREM
napiszę jako zwykły kierowca \"mi to nieprzeszkadza\" grube słupki przód , trzeba potrafić cofać na lusterka ,
jedyna wada przy włączonych wycieraczkach używając kierunkowskazów zmienia się nichcący ich częstotliwość lub się je wyłącza
trochę paruje szyba czołowa
jako auto dla 2 dorosłych + 2 dzieci ,rzeczywiście przód bardzo wygodne 2 siedzenia środek dla dziecka tył kanapeczka ciekawe co powiedzą jadący na niej w trasę
do 130 ideał wcześniej napisałem iż jest to ciężarówka powyżej 130 szum wiatru hałas opon itp., itd. lecz skania volvo man reno czy inne \"autka\" wyciągające do 100 dzięki blokadom są wyciszone w tym samym stopniu
jestem bardzo ZADOWOLONY koszt przejazdu 100km. to w moim przypadku to ok.35-39zł
kupić nowe -ile straci się po 5latach -wolę amerykańca niż japończyka czy coś innego nawet europejskiego chociaż WSZYSTKO dziś to made in c.r.l. kupując używkę można mieć prawie wszystko
żarówka hb 5
wszystko OK