Ocena kierowcy - Dodge Stealth II

Mirek A, 20 lat temu
Silnik 3.0 24v V6 226KM 166kW
Rok produkcji 1993
Dodge Stealth II 3.0 24v V6 226KM 166kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Super wygląd zewnętrzny, super w środku. Jazda jest naprawde przyjemnością. Super silniczek (sprawa elastyczności jest chyba jasna:)), wspaniała klimatyzacja w lecie i super ogrzewanie w zimie. Defrozer działa natychmiast. Parkowanie w ciasnych miejscach jest okropne ze względu na widoczność. Spojler i piękne kształty tyłu samochodu robią swoje :) Zbyt niskie sprzęgło jak dla mnie i nie udało się tego ustawić wyżej. Tak naprawdę dał bym ocenę 4,7 ale ze względu na to aby się na mnie nie pogniewał daje 5 :)
Widlasty V6 z dwiema turbinami - nic dodać i nic ująć
Może to nie sprawa skrzyni, ale wszystkie te modele mają "za nisko" sprzęgło. Reszta ok.
AWD i AWS - ECS - coś wspaniałego
Do tyłu przy parkowaniu - koszmar.
Wszystko pod ręką. Wykonanie i umieszczenie urządzeń dla mnie idealne. Wszystko można ustawić dla siebie.
Klimatronic (17-32 st. C) o super zakresie. Automat sprawia wrażenie jakby sam myślał.
Kierowca i pasażer obok super. Z tyłu przestrzeń zapożyczona ze 126p :)
Super. Lekko mruchący wydech. Czyli tak jak ma być w aucie tego typu.
Nie służy do jazdy na kropelce ale pali w okolicach tego co podają fabrycznie - 10 trasa, 13 miasto. W trasie wyszło mi więcej, bo 10,7. Jeśli ktoś opowiada, że pali 20l, to niech jedzie do mechanika. Cena wymiany filtra paliwa, filtra oleju, oleju, przegląd samochodu to 270 zł.
Moim zdanie za 24000, to takie wyposażenie, wygląd i wcale nie duże koszty utrzymania, to 5 jak nic.
Zawieszenie - wymiana gumek wachaczy. Nic więcej... aż nudno :)
Nic
Dodge Stealth II