Ocena kierowcy - Fiat 500L Hatchback 5d Seria 1

Paweł, 8 lat temu
Silnik 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2014
Fiat 500L Hatchback 5d Seria 1 1.6 MultiJet 120KM 88kW 2014-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo zaskoczyła mnie kultura pracy silnika, bardzo elastyczny, zrywny i ekonomiczny.
Samochód mile mnie zaskoczył, pomimo początkowej negatywnej opinii ( z wierzchu ) po przejechaniu kilkuset kilometrów zmieniam zdecydowanie zdanie na plus. Fiat wypuścił samochód bardzo funkcjonalny, z idealnym elastycznym silnikiem, który jak trzeba to spokojnie pracuje, a jak damy mu sygnał do agresywnej jazdy jest gotowy nas zadowolić w 100%
Jeśli chodzi o opinię mechaniczna to samochód mam od kilku dni także na tą chwilkę nie mam opinii.
W moim modelu jest to skrzynia 6 stopniowa manualna, idealnie współpracuje.
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, super komfort jazdy, dobra widoczność.
Sporo miejsca w kabinie, dla kierowcy, jak również dla pasażerów. Fotele regulowane w różnych płaszczyznach, tył jak również przód.
Mój samochód jest wyposażony w klima tronik dwustrefowy oraz dodatkową nagrzewnicę, także wszystko hula jak należy.
Wnętrze bardzo komfortowe, bardzo dożo miejsca dla kierowcy, oraz pasażerów.
Pomimo silnika 1,6 120KM Diesel. Jak zapalimy samochód trzeba mocno się przysłuchać , aby usłyszeć pracę silnika. Przy wysokich obrotach silnik słyszalny, ale wszystko do zniesienia.
Na to pytanie mogę odpowiedzieć dopiero powiedźmy po roku, na ta chwilkę samochód 1,5 roczny jeszcze na gwarancji .
Jeśli chodzi o cenę...więc tak. Samochód wysoko wyposażony, na rynku ciężko znaleźć tak naszpikowany samochód za tą kwotę.
Na tą chwilkę żadnych usterek, i mam nadzieje że będzie tak jeszcze długo długo...
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MultiJet 120KM 88kW [l/100km]