Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Fiat
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Fiat

~vineri75
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Fiat Sedici I
Całkiem przyzwoity sprzęt, regularnie użytkowany w terenie (opony wyższe od fabrycznych 195r70\15 A\T, moc silnika podniesiona do 150KM, osłona po silnikiem) zaskakująco dobrze radzi sobie nawet w średnio ciężkim terenie, nie jest awaryjny, do tej pory padł egr, pękł wężyk od nagrzewnicy, zatarł się krzyżak wału nap. I alternator ale to przez ciągłe podtapianie go w wodzie i błocie. Do tego trochę rdzy.
~Irek M
Crossover 1.4 Multiair 170KM 125kW
Fiat 500X
Samochód kupiony w listopadzie jako drugi w rodzinie. Przebieg to ok 3 tys. Niby wszystko super lecz jest duże "ale". Chodzi o ekonomię jak również o spore oszczędności fabryki co rzutuje na ogólną jakość. Dziwna jest również polityka firmy dotycząca np. takiej rzeczy jak kluczyk zapasowy. Oryginalny zapas przypomina zwykły klucz serwisowy, bez pilota. Trzeba było dokupić normalny za kwotę prawie 800 pln plus zaprogramowanie dodatkowa stówa....
~fk
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Fiat Albea I
15 lat eksploatacji. 300tyś km. Bez poważnych awarii. Drobne usterki, wydech, żarówki, pasek klinowy, generalnie głównie części eksploatacyjne. Jak na samochód za 34 tyś pln jest to sporym zaskoczeniem. Auto bez fajerwerków w wyposażeniu, nie grzeszy wyglądem ale bezawaryjnie służy przez 15 lat i zasługuje na miano bardzo udanego samochodu.
~Neumo
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Fiat Tipo II
W relacji cena - wyposażenie i w porównaniu z innymi autami podobnej wielkości Tipo jest jest nie do pokonania. Przymierzałem się do innych marek ale nie żałuję.
~sebek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Fiat Tipo II
Witam w marcu minie rok użytkowania Tipo przebieg w granicach 52000tys.km Jestem jak najbardziej miło zaskoczony tym Autem nic się z nim nie dzieje silnik ze skrzynią bardzo ładnie współpracują może troszkę ma za krótkie biegi ale idzie się przyzwyczaić.Przy przebiegu 30000tys.km zrezygnowałem z serwisowania w ASO z cenami serwisu przesadzają (ale to już według uznania) przeszedłem na inny olej też pełny syntetyk o tej samej specyfikacji. Na...
~Beny...
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Fiat 500X
Są auta tworzone dla ludzi praktycznych i dla tych którzy oczekują coś więcej , jesteśmy wzrokowcami i lubimy ładne rzeczy. Panią podobają się ładne stroje a nam ładne panie taki jest właśnie fiat 500x podoba się wszystkim , auto kompletne ma swoje plusy i minusy ale więcej jest tego dobrego. Chyba najlepiej zrobiony fiat w dotychczasowej historii marki.
~lepsze
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Fiat Punto II
Przyjemny, dość wiarygodny i tani w utrzymaniu samochód.
~DeuS
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Fiat Bravo II
Najlepszy kompromis. Samochód ekonomiczny, ale dynamiczny. Bardzo chętnie rusza spod świateł, nie ma strachu przed wyprzedzeniem innych samochodów. Jeżdżąc w dłuższe trasy nie odczuwam zmęczenia, pozycja za kierownicą jest zaskakująco wygodna. Jeśli nie musisz mieć "niemca" to bierz Bravurę bez zastanowienia.
Dziennik kosztów dla Fiat
8,0
7,0
14,6
9,1
~artur
Trekking Seria 2 1.4 16V 95KM 70kW
Fiat 500L I
samochód do naprawdę komfortowej jazdy, wygoda i przestrzeń to jego podstawowe zalety
~wnd
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Fiat Ulysse II
Auto spelnilo w 100% moje oczekiwania. Przy 5 osobach bagaznik ogromny,kombiaczki moga sie schowac. Wygodna pozycja za kierownica ,siedzi sie wysoko wszystko dobrze widac.