Ocena kierowcy - Fiat Brava

Silnik 1.4 12V 80KM 59kW
Rok produkcji 1997
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Fiat Brava 1.4 12V 80KM 59kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : niesamowita i ponad czasowa
Zawieszenie
kupiłem ten samochód w 1998 roku i odrazu go pokochałem ale do cholery był to mój chyba największy bład wydałem na jego naprawy i części tyle ze mógłbym kupić sobie ze 3 takie jeszcze
silnik to jest `najlepsze we fiacie niezniszczalny choć strasznie paliwożerny przebieg grubo ponad 500000 km ale wymiana oleju co 10-15 tyś km z płukaniem
poraszka jest niedopracowana a sprzęgło to dno wymieniłem je ze 15 razy sam a w serwisach z 10 ale duże koszty
niezły dobrze trzyma siędrogi
ok
ok
latem się nie grzeje ale za to zimą długo się nahrzewa
wystarczajaca mam 185 cm wzrostu i około 90 kg wagi
mo9że być
kiepsko 10-12 litrów w mieście a jak ostrzej jeżdze to i 18 nikomu nie uwierze że jego brawka pali 6-7 litrów to kłamcy niezłe osiągi okupione dużym zużyciem
kiepsko powinien kosztowac nowy 10% ceny ponieważ kupując częsci można zapłacić za kilka takich
wszystko co mogło się popsuć to się popsuło oprócz samego silnika wszystko się popsuło boczki drzwi , klamki , lusterka zegary, zawieszenie pompa wody pompa paliwa rozrusznik z 10 razy alternar5 sprzegło 25 razy tłumik z 10 razy zawieszenie średnio co 20-30tys jakiś wachacz stabilizator a to amortyzator, cewka zapłonowa, klocki i tarcze po deszczu odrazu biją,pompa hamulcowa, cylinderki hamulcowe, ręczny hamulec , dzisiaj złamał mi się fotel kierowcy konkretnie w tym samochodzie psuje sie wszystko
Z powaznych usterek tylko skrzynia i sprzęgło

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 12V 80KM 59kW [l/100km]

12,0