Ocena kierowcy - Fiat Brava

kaleb26@wp.pl, 17 lat temu
Rok produkcji 1997
Fiat Brava 1.4 75KM 55kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
miałem poloneza i w tak krótkim czasie nie włożyłem w niego tyle kasy co w brave, poldkiem zrobiłem 60 tysięcy i dołożyłem 1500 zł bravą zrobiłem 20 i dołożyłem 1300
mało elastyczny ale co można wymagac przy tej pojemności
czasami kłopoty z wstecznym i jedynką
nasz dziurawe drogi to meka dla fiata miałem wcześniej punto i już nigdy nie kupie zadnego fiata
do przodu ok może troche za szeroki lewy słupek
ok, wszystko pod ręką , zespolony przełącznik świate często się psuje koszt nowego koło 500 !!!!!! zł, naprawa starego 80
ok , nie mam klimy ale bez problemu odparowują szyby i szybko się nagrzewa, wymieniłem termostat bo padł ale ten typ tak ma można o tym poczytać na forum
jeżdze tylko za kierownicą wiec nie wiem jak jest z tyłu ale zakółkiem ok
dosyć cicho
na trasie 9,5 l gazu w mieście do 11 na benzynie nie sprawdzałem
za te pieniądze mozna kupic cos lepszego chyba że kupujesz 1,6 to podobno lepszy wybór
koszmar, na poczatek wymieniłem termostat (80 zł) później wałek rozrządu bo się zatarł , pasek i napinacz (1000 zł ale i tak nieźle bo koledzy płacili 1500) tak że jak na 8 miesięcy uzytkowania to juz bym nie kupił tego samochodu, za te pieniądze można kupic rovera 214 i jest o wiele lepszy.
koszmar, na poczatek wymieniłem termostat (80 zł) następnie przełacznik świateł (naprawa80 zł bo nowy około 500 !!!!!!!) później wałek rozrządu bo się zatarł , pasek i napinacz (1000 zł ale i tak nieźle bo koledzy płacili 1500) tak że jak na 8 miesięcy uzytkowania to juz bym nie kupił tego samochodu, za te pieniądze można kupic rovera 214 i jest o wiele lepszy.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

9,5