Ocena kierowcy - Fiat Brava

Fiat Brava 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Falujące obroty
Karoseria : koroza nadkoli
Inne : awaria skrzyni biegów,wymieniłem całą koszt 500 złotych
BRAVA 1.6 TO NIEUDANY FIATOWSKI EKSPERYMENT.JEŚLI KTOŚ PLANUJE KUPIĆ BRAVĘ 1.6 TO ODRADZAM STANOWCZO.JA SWOJĄ KUPIŁEM NIECAŁE 2 LATA TEMU.OD POCZĄTKU PROBLEMY ZE WSTECZNYM W KOŃCU DOSZŁY ZGRZYTY W SKRZYNI NO I PÓŁ ROKU TEMU WYMIENIŁEM CAŁĄ SKRZYNIĘ.CENY NAPRAW I CZĘŚCI SĄ STRASZNIE DROGIE A AUTO LUBI SIĘ POPSUĆ PRZYNAJMNIEJ RAZ NA MIESIĄC WIĘKSZA BĄDŻ WIĘKSZA USTERKA SIĘ ZDARZA.ZAWIESZENIE DO KITU STRASZNIE SKRZYPI NA DZIURACH I JEST WEDŁUG MNIE ZA DELIKATNE NA NASZE POLSKIE DROGI.KOMFORT JAZDY TYM AUTEM NIECO PRZEWYŻSZA JAZDĘ TACZKĄ BEZ POWIETRZA BO PRZY 100KM/H BUJA TYM AUTEM JAK W BUJAKU NICZYM POLONEZ FSO.NA PRZYSPIESZENIE RACZEJ NIE NAŻEKAM,ALE TO JEYNA ZALETA TEGO AUTA.FOTELE SĄ BARDZO NIEWYGODNE I DRUTY WYSTAJĄ Z NICH.MIEJSCA MAŁO RACZEJ AUTO DLA 3 OSÓB BO W CZTERECH CZY PIĘCIU TO JUŻ ROBI SIĘ BARDZO CIASNO.SPALANIE NIESTETY SMOCZE.OPRÓCZ TYCH POWAŻNYCH AWARII SKRZYNI BIEGÓW TO SILNIK PRAWIE CAŁY CZAS WYCIEKI OLEJU,FALUJĄCE OBROTY I KOPCENIE CO DOPROWADZA MNIE DOSZAŁU.PRAKTYCZNIE SAMOCHÓD WIĘCEJ STOI U MECHANIKA NIŻ NIM JEŻDŻĘ!!BLACHA RACZEJ KIEPSKA KORODUJĄ NADKOLA I PROGI,ALE Z TYM UDAM SIĘ DO LAKIERNIKA,ALE NIE TERAZ TYLKO PRZED SPRZEDARZĄ,BO TO AUTO TO SKARBONKA BEZ DNA.NAPRAWDĘ NIE POLECAM TEGO AUTA NAJGORSZEMU WROGOWI.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

11,7