Ocena kierowcy - Fiat Brava

SkoneK, 19 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Generalnie jest nieźle, jestem nawet zadowolony ale trzeba było w nim pare rzeczy pozmieniać. Obniżyć zawieszenie itp.
Kultura pracy idealna, silnik bardzo dynamiczny a po rozszerzeniu Turbo naprawde nie ma to tamto :)
Srzynia w porzadku ale troche za krotka jedynka i dwujka.
Trzęsie i zawiedzienie się sypie. Wspomaganie nieco za czułe. Przenosi drgania i słychać prawie wszystko na co koła natrafią.
Widoczność słaba tylniej szyby i tylnich bocznych. Są za małe a tył samochodu za bardzo w górze.
Ergonomia bardzo dobra. Włosi jednak stylowo potrafią bardzo fajnie zrobić samochód.
Co tu pisać
Jak na taki mały samochód to naprawde jest sporo miejsca.
Jak wspomniałem głośno głośno głośno. Zawieszeni najbardziej ale nietylko.
1.9 JTD po tuningu i nadal pali jedyne 5,6 l / 100 km. Przy ostrej jeździe można dojść do 6,3l ale to naprawde trzeba karcić samochód
Jak za tą cenę (27 000zł) dostałem full opcję ze skórzaną kierownicą recznie szytą i gałką skrzyni biegów, klimatyzacją i 4 x AirBag i welurową tapicerką. Mało kasy za bardzo dobrą opcję. Polecam
Pewnie to rpzez polskie drogi ale jednak zaczyna brzęczeć i inne duperele się sypią.
Poważne usterki raczej nie występują ale przy mojej wersji sypnęło się przeniesienie napędu (krzyżak) poza tym nic więcej.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 105KM 77kW [l/100km]

5,3