Ocena kierowcy - Fiat Brava

FiatBrava1.9TD100KM, 12 lat temu
Silnik 1.9 TD 100KM 74kW
Rok produkcji 1998
Fiat Brava 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Gdy kupowałem to auto nie myślałem że aż tak pozytywnie mnie zaskoczy.
auto ma bardzo oryginalnie wymyślone paski jako światła to dodaje całego uroku temu samochodowi. na oryginalnych alufelgach Fiata 15\' bardzo ładnie się prezentuję
Silnik bardzo dynamiczny, małe spalanie pracuje cicho i równo bez żadnych wycieków. Nie ma żadnych problemów z odpalaniem zimą.
Ze skrzynią nie ma większych problemów, wszystkie biegi chodzą jak masło, miękkie sprzęgło.
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi wchodzi ładnie w zakręty, nie trzeba się martwić na trasie.
Widoczność jest na ocenę dobrą, jestem zawodowym kierowcą więc dla mnie to nie robi żadnego problemu cofanie itp. Natomiast dla naszych pięknych pań szyba z tyłu może dawać mniej widoczności.
Ergonomia ok.
Klimatyzacja chodzi jak należy, w zimę ogrzewanie ok. nie ma większych problemów z tym.
Przestrzeń ten samochód ma na prawdę ku mojemu zaskoczeniu bardzo dobrą, dużo miejsca z tyłu jak i z przodu pojazdu, miałem okazję jechać palio weekend (kombi)i było w nim mniej miejsca niż w moim brava.
mimo że samochód posiada silnik diesla w środku nie ma większych hałasów.
Samochodzik ekonomiczny na trasie 5L standard w silnikach diesla 1.9, w mieście w zależności od ciężkości nogi ja się mieszczę w 7-8L.
daję ocenę dobrą ponieważ części do fiata są bardzo tanie jest to auto tanie w utrzymaniu na dodatek bardzo komfortowe i nie zamienię go na innego. Cena obecnie za takiego Fiacika to 6 tys i to jest śmieszna cena jak dla mnie.
Poważniejszą usterkę jaką miałem to uszczelka pod głowicą ale jak na 12 letni samochód to i tak trzyma się bardzo dobrze.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 100KM 74kW [l/100km]

6,2