Ocena kierowcy - Fiat Freemont

Silnik 2.4 16V 170KM 125kW
Rok produkcji 2014
Fiat Freemont 2.4 16V 170KM 125kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Porażka
Bryła super podoba mi się między innymi dla tego go zakupiłam
Nawet nie należy się 1 gwiazdka silnik padł po 65 tys km poraża. Gwarancja 2lata ja go mam od października 2015 roku w automacie coś nieprawdopodobnego żeby w tak młodym aucie padł silnik przy przejechaniu tylko 65 tys km. Koszt naprawy jeszcze nie wiem ile bo to świeża sprawa. Jestem rozczarowana że muszę to zrobić na swój koszt. Jakie jest moje zdanie jeśli pada silnik przy tak niskim poziomie to jest wstawiony wadliwy silnik. Jeden gość z autoryzowanego serwisu mi mówi że silnik nie jest przystosowany do gazu. To ja pytam jak to możliwe że w salonie firmowym Fiata bo go kupiłam z instalacją gazową prosto z salonu jak Fiat pozwolił zamontować gaz jeśli twierdzą że silnik nie jest przystosowany do gazu. Co jest nie chalo?
Było ok dokąd silnik nie padł. Początkowo przy tym jak już zaczął się psuć były problemy z przerzuceniem pomiędzy 5 a 6 biegiem sam przerzucał 5 za wcześnie czuć było drgania a jak przerzucił na 6 to już nim telepało
Do tej pory ok
Ok
Klimatyzacja ok, natomiast grzanie trochę mało nagrzewa jest zimno w zimie na tylnej kanapie
Ok
Widocznie ten typ tak ma
Remont silnika nie należy do tanich spraw
W stosunku tego iż silnik pada po 65 tys km to dość wysoka cena
Czy silnik jest drobną usterką według Fiata tak
Według mnie nie silnik samochodu to całe auto serce. I żywotność kończy się przy 65 tys km. Porażka

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 16V 170KM 125kW [l/100km]

11,7