Ocena kierowcy - Fiat Freemont

rq, 9 lat temu
Silnik 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Rok produkcji 2011
Fiat Freemont 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW 2011-2016 - Oceń swoje auto
W aucie siedzi sie wysoko co podnosi komfort podroży, auto robi świetne wrażenie w środku i na zewnątrz
Kulturalna jednostka fiata, fakt niektórzy powiedzą ze na gnojówkę ale z drugiej strony 350 NM i spalanie w okolicach 7 L to 2 fakty które pozwalają nie przejmować się tym szczegółem.
6 biegów w manualu to nie jest najszczęśliwsze zestawienie, automat jest tu lepszym wyborem, jak dla mnie nie ma to większego znaczenia bo po 7 km rozgrzewki włączam 6 bieg i tempomat - bajka
Auto prowadzi sie świetnie - jak na 2 tony masy reaguje żwawo i precyzyjnie, zawieszenie sprawdza się na polskich drogach zarówno tych dziurawych jak i tych gładkich jak stół
to co wcześniej pisałem siedzenie wysoko i dobry pogląd na sytuacje na drodze, duże lusterka i dodatkowe lusterko do kontroli dzieciaków z tyłu, siedzenia 2 i 3 rząd ustawione teatralnie wiec wiadomo co się dzieje. czujniki parkowania robią robotę podczas manewrowania tyłem
wszystkie potrzebne przyciski znajdują się w kierownicy, nie trzeba sięgać ręką nie wiadomo gdzie, auto posiada wiele przydatnych schowków
auto szybko się ogrzewa w środku, dodatkowy program ogrzewania przedniej szyby pomaga ją odparować -oczywiście trzeba regularnie wymieniać filtr kabinowy. Dodatkowo zamontowałem defę i wsiadam do cieplutkiego auta - teraz to bajka
rodzina 2+3 w fotelikach mieści się doskonale, jest przytulnie i można dobrze zorganizować swoją przestrzeń, do poprawy jedynie sposób dzielenia 2 rzędu siedzeń jest 40 60 a w dodge widziałem 40 20 40
Jak kuny niczego nie zeżrą a wiem że podbitka z komory silnika niesamowicie im smakuje to jest cichutko
moje wyniki spalania są unikalne dla trasy która przemierzam a jest to 2 x 30 km z czego 75% ekspresówka z prędkościami ok 120 km/h
auto kupiłem używane i nie mogę narzekać bo ceny używanych egzemplarzy są bardzo dobre. za ilość KM i osób które wchodzą do auta oraz styl w jakim jest zrobione warto zapłacić a i nowe egzemplarze nieźle stoją szczególnie w okolicach stycznia
na razie brak
na razie brak