Ocena kierowcy - Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d

Michał, 13 lat temu
Silnik 1.4 8v 77KM 57kW
Rok produkcji 2008
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Witam.Nie jestem właścicielem takiego auta ale zrobiłem nim ponad 5000 tys km pozyczone od brata,osobiście mam Forda Mondeo kombi rok 2005 i co moge napisać o wrażeniach,auto niby nowe ale pozostawia wiele do życzenia,ogólnie nie jest takie złe,ale tak jak piszą poprzednicy wykończenie niby ładne ale z jakich materiałów,i jak wykonane to już inna bajka,dla mnie nie do przyjęcia,zrobiłem nim te kilometry do holandi i z powrotem,i troche po niemczech,i jestem zniesmaczony wyciszeniem wnętrza jest poprostu głośno,ten silnik to tylko do miasta bo na takiej trasie troche męczy,i faktycznie ktoś tu napisał o kontrolce długich świateł,musze przyznać racje zbyt intensywnie świeci,karoseria rzeczywiście jest tak troche na odpierdziel spasowana,i troche trzeszczy,ale prawdziwą tandeta i dla mnie zabawna sprawa to lusterko w podsufitce tzw.słoneczniku przecież to nie jest prawdziwe lustro tylko folia odblaskowa,normalnie usmiałem sie do łez,Tak ale gdyby to było moje auto to nie byłoby mi do śmiechu.Podsumuje to tak napewno nie jest to auto dla kogoś kto lubuje sie w motoryzacji,bo dla takiej osoby te pierdułki nie dadzą mu żyć,ani nie dla pedancików,to raczej dla kogoś gdzie to auto służy do przemieszczania sie z punktu A do punktu B to może wystarczyć.Osobiście nie kupiłbym go bo po przesiadce do swojego Mondeo gdzie Ford nie cieszy sie w Polsce uznaniem,jest przepaść pod każdym względem,a zapłaciłem za niego o wiele mniej niż mój brat.zaznaczam to jest zdanie subiektywne,i nie porównuje tutaj Forda z Fiatem,to nie ta sama klasa samochodów.Ale jeśli ktoś zamierza kupić GP to jednak niech 10 razy przemyśli swoją decyzje.I PAMIETAJCIE NOWE NIE OZNACZA LEPSZE!!!
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d