Ocena kierowcy - Fiat Punto I Hatchback

Karoseria : Mimo wieku praktynie nie ma śladów korozji
Silnik : Nie odpala na benzynie
Zawieszenie : Tylne, praktycznie nie istnieje :]
Jest po prostu OK.
Ogólnie silnik, mimo wielu problemów z autem sprawuje się bez zarzutu. Czasami mam wrażenie, że ciężko chodzi, ale ogólnie nie powiem złego słowa :)
Ze skrzynią biegów jest trochę dziwnie. Wszystkie biegi oprócz jedynki wskakują miękko, za to do jedynki trzeba włożyć trochę energii. No i dzisiaj przy dwójce coś mi mocno zgrzytnęło, ale był to jednorazowy epizod.
Też jest, mimo wieku auta ok.
Cóż, przy moim wzroście było ciężkawo, bo jestem nieco za niska i bywa problem z ustawieniem fotela, chyba musiałabym sobie pod tyłek encyklopedię podkładać. Ale mimo wszystko widoczność jest dobra.
No cóż, przy dłuższej jeździe bywa mi już niewygodnie, nie mam pomysłu na to co zrobić- próbowałam różnych ustawień fotela, i zawsze znajdzie się jakiś mankament. No cóż, urok małych aut :)
Lubię mieć ciepełko w aucie. No i mój Punciak zdaje egzamin :P. Chociaż czasami, mimo skręcenia wentylacji, dalej ona grzeje i bywa za gorąco. Wentylacja, no cóż, od czego ma się te elektryczne szyby :)
Oceniam doskonale, bo i z tyłu, mimo niewielkiej powierzchni auta, pasażerowie nie narzekają na brak miejsca na nogi, a i z przodu jest całkiem wygodnie :D
Nie napiszę tutaj wiele, bo i nie mam co... Auto wycisza się w sposób przeciętnie, po prostu. Więcej tu chyba umieścić nie można :[
Stare auto, to i pali dużo. Przed totalnym bankructwem mój budżet ratuje jedynie instalacja gazowa. Przegląd jak to przegląd, ceny są ustalone odgórnie i nie ma co dywagować. Naprawy mam po znajomości, więc też mogę jedynie powiedzieć, że części nie należą do najdroższych.
Średnie auto za niewielkie pieniądze.
Już wiele razu to auto mnie zawiodło, nie odpaliło, zaraz po zakupie było z nim bardzo dużo problemów. Teraz, gdy z czasem dokonuje wielu napraw, auto coraz częściej staje na wysokości zadania :D
Z poważnych usterek miałam jedynie chroniczne nieodpalanie. Wynika to z uszkodzenia pompki i wtrysku paliwa. Narazie, na czas gromadzenia niezbędnych finansów mam załączone odpalanie na gazie. I od tego czasu auto sprawuje się bez zarzutu.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 55KM 40kW [l/100km]

12,3