Ocena kierowcy - Fiat Punto I Hatchback

henryk1352@wp.pl, 14 lat temu
Rok produkcji 1994
Fiat Punto I Hatchback 1.2 60KM 44kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Inne : lekkość prowadzenia,
Karoseria : ślady korozji pod tylną szybą
Silnik : co ok.3500km muszę dolać 1litr oleju
posiadam punciaka 5 lat i jestem z niego zadowolony,jest ekonomiczny,pakowny,dobrze się go prowadzi,na drodze mnie nie\" zostawił\"
cicha praca silnika,
był problem ze skrzynią,ciężko wchodziły biegi,jedynkę \"wbijałem\"jak w starym STARZE, po dolaniu oleju do skrzyni problem zniknął
mimo swoich lat nie było problemu,trzyma się jezdni,mam go 5 lat przejechałem nim ponad 80tyś. kilometrów a przegląd przechodzi bez problemu
autko posiada dobrze zamontowane lusterka boczne i wsteczne tak że nie można narzekać na brak widoczności w lusterkach
kształt autka powoduje mały opór powietrza,co się odnosi automatycznie na wynik spalania,
nasze ZŁOTKO jest pierwszym autem w którym zimą jest naprawdę ciepło,wydajność nagrzewnicy jest idealnie dopasowana do przestrzeni ogrzewanej
przestrzeń kierowcy i obok jest w miarę dużo miejsca,inaczej się ma na tylnym siedzeniu /dobrze że tam nie siedzę/ jest mało miejsca na nogi ale to problem tych co tam siedzą
wyciszenie jest dobre,można swobodnie normalnym głosem rozmawiać
punto jest autem z regułu ekonomicznym,w okresie zimowym średnie spalanie wynosiło ok.6,4l/100km. w lato spalanie nie przekracza 6,0l/100km.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 60KM 44kW [l/100km]

5,7