Ocena kierowcy - Fiat Scudo II Kombi

Silnik 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2007
Fiat Scudo II Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW od 2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dobry.
Nie mam co narzekać. Posiadam dwa Vany, jeden ma już prawie 30000, drugi ok 15000. Po jednej małej usterce w obydwu, ale ponadto nic innego. W końcu to nowy model. Nie szanuje ich za bardzo nie mam na to czasu, a tym bardziej pracownicy. Vany na razie śmigają i nie mogę im nic poważnego zarzucić.
Nie narzekam, wystarczająco mocy, wiozłem raz około 2 ton pod porządną górkę i nawet nie jęknął. Dobra elastyczność. Może denerwujące odrobinę, że przy ruszaniu na dwójce się dusi.
Ciężko coś zarzucić. Biegi wchodzą ładnie i jak dotąd żadnych problemów.
Nic nie stuka, nie puka. Ładnie trzyma się zakrętów.
No cóż to VAN, do tyłu nic nie widać, ale mam kamerę. To rozwiązuje problem. Lusterka duże i pokazują wystarczająco. Dużą pomocą są te mniejsze panoramiczne pod spodem. Brakuje mi tylko, że tych mniejszych nie da się ustawić.
Może materiały nie są najwyższej jakości, ale nie jest najgorzej. W końcu to tylko VAN.
Nagrzewa się szybko i działa bez zarzutu. Nie mam klimatyzacji.
Jest na tyle, na ile można oczekiwać w aucie tych rozmiarów. Dla mnie wystarczająco. Trzy osoby na kilkadziesiąt kilometrów to nie jest problem.
Nie mam nic do zarzucenia. Moim zdaniem jak na Vana bardzo dobrze wygłuszony. Teraz mam relingi, więc przy dużych prędkościach jest gorzej, ale to nie wina samochodu.
Nie liczę dokładnie, ale nie przekroczyłem jeszcze 10 l/100 km. To chyba nieżle.
Za to co oferują w standardzie nie dostaniesz innego Vana o tych rozmiarach.
Jak dotąd w jednym modelu od początku miałem uszkodzony plastik od pasa kierowcy. W drugim padł jakiś sterownik od szyby. Serwis mam do bani, ale jestem w Irlandii. Tutaj to normalne.
Jak dotąd nic.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 MultiJet 120KM 88kW [l/100km]