Ocena kierowcy - Fiat Sedici

Maciejka, 12 lat temu
Silnik 1.6 16v 120KM 88kW
Rok produkcji 2010
Fiat Sedici 1.6 16v 120KM 88kW 2009-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dobra kultura pracy, osiągi no i oczywiście spalanie w które nikt mi nie chce uwierzyć.
silnik pracuje równo, osiągi na bardzo dobrym poziomie. Przyspieszenie rewelacja, jazda na wysokich obrotach nie musi się wiązać z dużym wzrostem spalania.
Bez uwag. Biegi wchodzą lekko, skoki krótkie.
Trochę za sztywne, choć nadrabia prowadzeniem szczególnie na zakrętach.
dla mnie jest dobrze. No może te podwójne słupki. ale zawsze może być gorzej.
wszystko na swoim miejscu. byłoby idealnie gdyby nie sprawdzanie ustawień komputera. Tutaj Grane Punto było lepsze.
nie ma problemu z parowaniem szyb. co do klimatyzacji to mój pierwszy samochód z tym udogodnieniem cóż można powiedzieć z klimą wspaniale.
mam 190 cm. wzrostu i nie muszę mieć odsuniętego siedzenia na max to nic więcej nie trzeba.
Mogłoby być ciszej, jednak no cóż nie może być idealnie w samochodzie za niecałe 50 tyś.
jak na 120 konny silnik spalaniem jestem mile zaskoczony. Kupując myślałem o spalaniu w granicach 6,5 litra a tu niespodzianka.
Brak. Przez rok użytkowania najmniejszej usterki. to mój trzeci nowy samochód i w poprzednich dwóch zawsze coś się przytrafiło. Np. w Grande Punto, dwukrotnie wymieniano przekładnię kierownicy, raz drążek kierownicy, no i całe wspomaganie. A zapomniałem raz chłodnicę.
Żadnych. Oby tak dalej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16v 120KM 88kW [l/100km]