Ocena kierowcy - Fiat Sedici

jarku99, 15 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 2008
Fiat Sedici 1.6 i 16V 107KM 79kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : świetnie się prowadzi. Trzyma się drogi jak SZYNOBUS!!!!!
Silnik póki co pracuje bez zastrzeżeń. Praca równomierna . Bardzo elastyczna jednostka napędowa. Po przesiadce z diesla trzeba przyzwyczaić się do delikatnego operowania pedałem przyspieszenia. kultura pracy ZNAKOMITA.
Żadnych zgrzytów, zakleszczeń i tym podobnych nieporozumień, choć ostatnio jakby jedynka wchodziła z oporami ( chyba jestem przeczulony). zmiany biegów \"krótkie\" - to lubię.
Zwinny, mały promień skrętu. Zawieszenie twarde, idealne na nasze drogi. Przy jeździe po kostce nic nie telepie, odgłosy opon jednostajne. ZNAKOMICIE TRZYMA SIĘ DROGI !!!! Na zakrętach nie zarzuca ( jak w Scenic\'u). WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE - 6
Tu niestety duży minus za słupki w drzwiach a właściwie to coś z małymi szybkami utrudniające obserwację z boków.
Wszystko jak należy tylko przełącznik zmiany przednich świateł przeciwmgielnych powinien być umiejscowiony w przełączniku świateł a nie jak w golfie I
szybka i skuteczna !!!!!
Mały bagażnik!!!!!!!!!!!
cichutko
no niestety to nie diesel !!!!!!!!!!
przecież to suzuki SX4 - żadnej różnicy tylko więcej plastików na drzwiach i zderzak nie w kolorze nadwozia ale mi osobiście bardziej podoba się to autko. A różnica w cenie ponad 10000 na korzyść fiata - po co przepłacać? Naklejki można zmienić- jak ktoś się uprze.
mam 4 miesiące i czasem tylną klapę trzeba mocniej trzasnąć bo się czasem nie chce domknąć. Jak pojadę na pierwszy przegląd i dalej tak będzie to będę chciał by naprawili ( wyregulowali)
Brak usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 107KM 79kW [l/100km]