Ocena kierowcy - Fiat Tipo II Sedan

Mortal, 6 lat temu
Rok produkcji 2016
Fiat Tipo II Sedan 1.4 95KM 70kW 2015-2020 - Oceń swoje auto
Karoseria : Samochód jest bardzo ładny z wyglądu choć jak mówią o gustach się nie dyskutuje ale takie jest moje zdanie
Największym plusem jest stosunek ceny do tego co dostajemy i wygląd samochodu w wersji sedan
do jazdy po mieście okej choć dużo pali na trasie jest troche gorzej jak próbujemy wyprzedzać ale cóż z góry było wiadomo że rakieta to nie będzie
jak dla mnie jeden z gorszych elementów jest mało precyzyjna czasem są problemy z wrzuceniem wstecznego na razie mam przejechane 3 tys. km mam nadzieje że potem się wyrobi i będzie lepiej
skuteczność oceniam na dobrą jedyną wadą dla mnie jest głośność wentylatorów nawiewu nawet na pierwszym biegu
dobre do prędkości 120 km potem jest gorzej
Jestem troche niepocieszony ponieważ spalanie mojego Fiata to 10 litrów, dla usprawiedliwienia dodam że 99% mojej jazdy odbywa się po średnio zakorkowanym 70 tys. mieście a odcinki pokonywane jednorazowo to 4-5 km typu do pracy czy po dziecko do szkoły mimo wszystko biorąc pod uwagę że mój poprzedni samochód był dużym kombi i miał 120 km ale on mimo masy spalał max 8 litrów ropy po mieście na takich samych odcinkach tutaj spodziewałem się wyniku 8 do max. 9 litrów a jest 10 do 11 nawet także jestem troche załamany tym spalaniem
Mam wymienione już dwa czujniki cofania które dawały zwarcie, do tego zdaża się że jeśli odpalę go na biegu wstecznym że zawiesza się na chwile ekran ekranu dotykowego
Jak na razie brak i mam nadzieję że tak pozostanie :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 95KM 70kW [l/100km]

8,3