Ocena kierowcy - Fiat Tipo II Sedan

Rok produkcji 2016
Fiat Tipo II Sedan 1.3 Multijet 95KM 70kW 2015-2020 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczył mnie stosunek cena/jakość
Inne
Udane auto za niewielkie pieniądze, nie wygląda jak Fiat :) Samochód którym jeździłem służbowo, miasto i trasa, parę tysięcy km Jedna rzecz która mnie trochę dziwiła to mocno odczuwalne podmuchy wiatru, ale to może przez to że jechałem sam.
brakowało mi trochę mocy w mieście do dynamicznego ruszania,na dwójce jest czarna dziura na początku :) a tak poza tym bez zarzutów, na trasie super.
bez zarzutów, jak dla mnie bezproblemowo, wszytko sprawnie działało
Komfort jazdy jest ok, nie czuć na drodze każdej najechanej dziury
Przednie okno wydaje się dość małe, ale to chyba tylko złudzenie, natomiast irytujące było podczas jazdy pod słońce mocno odbijające się promienie od deski rozdzielczej
Wszystko pod ręką tak jak powinno być, w mojej wersji brak podłokietnika na minus (ale to może taka wersja uboga)
nie zauważyłem problemów, klima chłodzi jak trzeba, z parowaniem też nie było problemów
Mam 178 cm, przestrzeni mi nie brakowało, dość duża przestrzeń nad głową, z tyłu na pewno więcej miejsca niż w moim prywatnym japończyku. Bagażnik duży i pojemny
Całkiem spoko, jakoś mi nie przeszkadzało na autostradzie przy 150 km/h
Diesel trasa, miasto 70/30 spalanie średnie 6l wg kompa Sami oceńcie.
W cenie jaką widziałem w salonach to wydaje mi się że stosunek jakość cena jest super
Za krótko go używałem żeby to oceniać ale z tego co o nim czytałem to posiada dość proste i tanie rozwiązania, silniki też mają pozytywne opinie
Tak jak pisałem powyżej, niczego takiego nie stwierdziłem, zbyt mało kilometrów przejechane

On - zużycie paliwa dla silnika 1.3 Multijet 95KM 70kW [l/100km]

Fiat Tipo II Sedan