Oceny Ford Aerostar 3.0 i V6 147KM 108kW 1986-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Aerostar 3.0 i V6 147KM 108kW 1986-1997

~wolfenstein_pl@hotmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Słaba ekonomika szczególnie automat. W śnieżną pogodę nie daje się nim jeździć - cała masa jest na przedniej osi która grzęźnie a napędzany tyl powoduje jedynie ślizganie kółek. Pomimo wielkości mniej bezpieczny w wypadku niż w miare nowocześnie zaprojektowany sam. osob. - przeczytajcie dane amerykańskich testów zderzeniowych. Dostęp do silnika żaden - trzeba go wybudowywać z pojazdu prawie że do wymiany świec zapłonowych. Prowadzi się jak...
~andyrudy@poczta.onet.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Jak na maleństwo przystało jest jedyne w swoim rodzaju, łużyło mi wiernie przez 3 latka, i to w pracy po kraju, no a teraz się nim pewnie golę. Bardzo bezpieczne, chyba lepiej niż Volvo ;)) ,sama rama i żadnych stref zgniotu! Za to 10pkt bym jeszcze przyznał. A jaka oszczendność na blachach! Każde autko ma inne życie a wienc wszystko zależy od egzemplaża i porzednich właścieli. Bardzo fajne do zabawy tuningowej, silniczek można wzmacniać albo...
~mardan03@gmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Autko jest wygodne,czujesz się w nim bezpiecznie! Idealne na podróże!!! Spalanie w mieście może odstraszać ale za to przyjemność z jazdy jest ogromna!!! Deska jest ładnie skonstruowana ja na van-a - miło dla oka no i te fotele - BOMBOWE!!!!
~Krzychoz@interia.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
extra samochód dla rodziny,niestety za remont skrzyni musialem zaplacic 3000 zl ,moge kazdemu poradzic serwis w Bialce Tatrzanskiej nazwisko Liptak dalej nie pamietam, poza tym ciezko w zimie szczegolnie jak nie sie dobrych zimowek,poszukuje pompy do klimatyzacji.
~wjurkow@opi.org.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
samochód który w zamian za dobre utrzymanie odpłaci niezawodnością i dużym konfortem w podróży... dla posiadaczy instalacji gazowej - butla zaintalowana z tyłu poprzecznie - warto zrobić półkę odzyskują dzięki temu przestrzeń "bagażową" nad butlą... (samochód w wer. 7 osobowej nie ma nadmiaru przestrzeni na bagaż)
~shakal
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
bardzo dobry samochod bardzo dobry silnik mocny wyprzedzanie to tylko moment amerykanski silnik nie do zdarcia czesci nie sa wcale takie drogie i przywoza mi je do domu za 5 dych wygoda bez slowa zarzutu jedyna wada to dlugie mycie bo na stacji w myjniach nie maja takiego programu
~viam@op.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Za niewielką cenę amerykański pojazd no, co prawda minivan ale 6 osób na drugi koniec Europy można zabrać w ciepłym kraju się nie zgrzać po kilkunastu godzinach wysiąść i jeszcze można iść na piwko- super autko!!! Wiem są lepsze, ale aerostara gorąco polecam.
~marcinkowski.piotr4@wp.pl - masterek
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Samochód doskonały dla całej rodziny jak również do firmy. dzieciaki usypiają jak muchy chwilę po ruszeniu.
~monika z Nowego Sącza
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
polecam ten samochód wszystkim kobietom ,ja jako kobieta stwierdzam że prowadzi się go super nawet przy jeżdzie ponad 130 km
~meki1@op.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
jak na swe leciwe lata super a przejechałem nim cała europe i jeżdził również w stanach