Ocena kierowcy - Ford Aerostar

mardan03@gmail.com, 16 lat temu
Silnik 3.0 i V6 147KM 108kW
Rok produkcji 1995
Ford Aerostar 3.0 i V6 147KM 108kW 1986-1997 - Oceń swoje auto
Autko jest wygodne,czujesz się w nim bezpiecznie! Idealne na podróże!!! Spalanie w mieście może odstraszać ale za to przyjemność z jazdy jest ogromna!!! Deska jest ładnie skonstruowana ja na van-a - miło dla oka no i te fotele - BOMBOWE!!!!
silnik wporządku pracuje,głośno bo wentylator paskiem napędzany ale mi to się podoba (na zewnątrz robi wrażenie!!!) przyśpieszenie jak na van-a super!!
Oceniam na 5 - zmienia/redukuje płynnie
jak jest "pusty" to tył fruwa w powietrzu i hałasuje na dziurach. Średnica zawracania jak w Autobusie!!! Ale to kwestia przyzwyczajenia
jest dobra tylko te słupki.... i lusterka za małe (u mnie - nie sterowane)
fotele rewelka !!! kanapa - nie wiem,nie pytałem pasażerów - co mnie to obchodzi !hehe
w zimie zanim oszkrobie szyby to już ciepełko w środeczku!!! dmuchawa świetnie się spisuje i to tak,że klimy nie włączam!!! W lecie jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak chłodzi
KOMFORT !!!! jak na Van-a to inne europejczyki z tych lat (i młodsze) to badziewie przy Aero!!!!
daję 3,ponieważ u mnie wentylator chłodzi non stop. Im większe obroty tym głośniej. Ale na drodzę się za to wyróżniam!!!!!
dla mnie cena jaką dałem za autko (95r) 5800zł jest bardzo dobra z takim wyposażeniem,wyglądem wnętrza (widać,że z myślą o ludziach) i dostepem do części jest super. Może być gorzej z odsprzedażą w przyszłości bo Polacy boją się Amerykańskich maszyn - ale to świadczy o ich niewiedzy!!! Polecam każdemu Aerostara !!!! Trochę serca dla niego i nie kiedy cierpliwości ale on się odwdzięczy z nawiązką!!!!!!
trochę umiejętności majsterkowania i samemu się da naprawić/przerobić
Wymieniać oleje a nic nie powinno się dziac z zespołem napędowym!!! W skrzyni jak każdy wie trza częściej!!! pompa wspomagania "niedopracowana"
Ford Aerostar