Ocena kierowcy - Ford Aerostar

andyrudy@poczta.onet.pl, 21 lat temu
Silnik 3.0 i V6 147KM 108kW
Rok produkcji 1992
Ford Aerostar 3.0 i V6 147KM 108kW 1986-1997 - Oceń swoje auto
Jak na maleństwo przystało jest jedyne w swoim rodzaju, łużyło mi wiernie przez 3 latka, i to w pracy po kraju, no a teraz się nim pewnie golę. Bardzo bezpieczne, chyba lepiej niż Volvo ;)) ,sama rama i żadnych stref zgniotu! Za to 10pkt bym jeszcze przyznał. A jaka oszczendność na blachach! Każde autko ma inne życie a wienc wszystko zależy od egzemplaża i porzednich właścieli. Bardzo fajne do zabawy tuningowej, silniczek można wzmacniać albo przependzić kilka koników co i na benzynce się pozytywnie odbije a koszty tego niewielkie.
V6 trochę głośny, ale kultura pracy i bezawaryjność prawie wzorowa oile serwis przebiega w terminie i zgodnie z książką
no, nasze drogi i nogi dają automatom popalić..
mienciutko komfortowo i bezpiecznie 215/65R15 trzyma rewelacyjnie drogi a podwujne wachacze z przodu ładnie prowadzą po wyboistych zakrętach
żeby w każdym autko tak było z tyłu i przodu widocznie!!!
z przodu bajka a na końcu ławeczka :))
AC made in USA nic dodać! Czasami jednak na końcu trochę zimno było w nogi, no lecz ja tam nie siedzę:)
7 osób - jest impreza, a czasami i 160km/h na liczniku
ał i tutaj trochę boli... , kieszeń na stacji, 8l trasa 12l miasto i to spokojnie jadąc, na gazie 1,5 litra więcej. Części około 20% więcej niż do europejczyków tej klasy.
Warto rozpatrzeć i wxiąć pod uwagę przy zakupie.
skrzynia mi się posypała... ale tylko raz.
Ford Aerostar