Oceny Ford B-MAX 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2012-2017

Najnowsze oceny Ford B-MAX 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2012-2017

4,1
~Fdr
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Auto jest bardzo dobrą propozycją dla rodzin z małymi dziećmi. Świetnie spisuje się w mieście, a i w trasie nie ma na co narzekać. Dla jeżdżących autostradami dość często polecam wersję ze skrzynią 6-biegową, w mojej 5-biegowej brakuje tej 6 na dłuższych przelotach autostradami... Przesuwne drzwi docenią rodzice wkładający dzieci do fotelika - koniec obijania głową o drzwi ;) oraz gimnastyki. Bagażnik rewelacyjnych rozmiarów nie ma -...
~Kacper
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Świetne auto, mało pali, bezobsługowe, wygodne i ekonomiczne. Dynamiczny jak na 1.0 i 100KM. Na początku dość sceptycznie byłem nastawiony do B-Maxa, ale zakochałem się w nim i miłość trwa do dziś, nie zawodzi. Najważniejsze w tym modelu to regularna wymiana filtrowo-olejowa - jak się o to dba to można jeździć i jeździć.
~Piotr
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Wersja Trend z pakietem zimowym i panoramicznym szklanym dachem. Auto bardzo praktyczne, pakowne i wygodne, i komfortowe, idealne dla niedużej rodziny. Sprawdza się zarówno w jeździe miejskiej, jak i w trasie. Dobrze wykonane. Satysfakcjonujące przyspieszenie. Spalanie benzyny na poziomie bardziej niż zadowalającym, o ile ma się lekką nogę i stosujemy się do "podpowiedzi" komputera dot. zmiany biegów.
~Grzegorz
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Samochód kupiłem nowy z salonu, pojechałem z myślą zakupie Forda Fiesty przez przypadek w salonie zauważyłem B-maxa - ze względu na to że oferuje więcej miejsca, większy bagażnik niż Fiesta i ma super odsuwane drzwi zdecydowałem się kupić B-maxa.
~Młody tatuś
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Fajny nasz kompan na skakanie po mieście i troszkę dalej. Jako drugie auto na codzień sprawdza się doskonale dla rodziny z dwójka małych dzieci.
~Adam Jastarnia
~weteran
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
brak komfortu, twardy , skacze na nierównościach , ale trzyma poziom w zakrętach, nie trzyma kierunku jazdy - myszkuje, (Układ jezdny)
~Borys