Ocena kierowcy - Ford C-MAX II Minivan

wiwos, 10 lat temu
Silnik 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2012
Ford C-MAX II Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jazda po krętych drogach tym autem to niesamowita przyjemność, do tego komfort i cisza.
Bardzo dobry samochód, doskonale nadaję się do jazdy w miejskiej dżungli, ale także rewelacyjny na długie trasy, spokojnie mieści rodzinę 2+2. Jest komfortowy, ekonomiczny ale i pozwala na dynamiczną jazdę. A w raportach TUV, ADAC, DEKRA wysoko oceniany za bezawaryjność!
silnik bardzo cichy, elastyczny \"ciągnie\" od samego dołu, wyprzedzanie do przyjemność - bardzo dynamiczny.
Biegi wchodzą dokładnie, bardzo dobrze zmienia się biegi.
To przecież ford a to oznacza że układ jezdny jest perfekcyjny, trzyma się drogi jakby jechał po szynach,
Duża przednia szyba, duże lusterka, natomiast tylna szyba mniejsza i tu już jest trochę gorzej z widocznością
Wszystko na swoim miejscu i wcale konsola nie jest przeładowana jak to nie którzy próbują wciskać w testach motoryzacyjnych. No może to auta dla trochę bardziej inteligentnych którzy ogarniają więcej niż 4 przyciski na konsoli.
W lecie super chłodzi a klimatyzacja została przetestowana jak temp. zewnętrzna osiągała 41 stopni w cieniu w serbskich i bułgarskich miasteczkach. A w zimie grzeje, dodatkowo mam podgrzewane fotele więc np. przy - 25 stopniach szybko jest mi cieplutko
dla kierowcy dużo przestrzeni, dla pasażerów dobrze, bagażnik mógłby być większy jak na tą klasę samochodu
przesiadłem się z vw tourana i zrozumiałem że w samochodzie może być cicho, przyjemnie i komfortowo. Wspaniały zestaw audio Sony.
miasto 8,5 -9.0 trasa 7.0 - 7,5 Przeglądy tańsze niż u VW
Uzyskałem na niego rabat w wysokości 18% więc nie mogę narzekać, wersja najbogatsza titanium doposażona o jeszcze parę \"drobiazgów\" czyli super auto za rozsądne pieniądze :)
wszystko o.k.- tak ma być :)
wszystko o.k. - i tak ma być :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 EcoBoost 150KM 110kW [l/100km]

7,6