Oceny Ford Contour

Najnowsze oceny Ford Contour

4,1
~zyba
Sedan 2.0 i 16V 132KM 97kW
uwazam ze taka cene jak trzeba by dac za ten samochodzi k to napraswde fajna fura i sie sprawdza co prawda nie mam kontaktu nad czym ubolewam z innymi posiadaczami contourow ale to sa naprawde fajen samochodziki :) pozdrawiam
~Mateusz
Sedan 2.5 i V6 24V LX 170KM 125kW
Nigdy nie widziałem takiego samochodu.Porównywać z mondeo-NIEDORZECZNOŚĆ. Nie da się porównać z mondeo!Jest inny.Jest podobny jak większość fordów ze Stanów. Bardzo szybki, komfortowy, dynamiczny, przestronny, luksusowy czego chcieć więcej?
~sp5ssy@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i 24V GL 165KM 121kW
Troszkę zadziorny wygląd, duża moc silnika, komfort jazdy czerpany z automatu, mnóstwo dodatków umilających użytkowanie czynią ten samochód naprawdę atrakcyjnym. I to brzmienie V6. Po prostu rasowe nawet na zwykłym tłumiku i bez żadnych wynalazków na końcu rury wydechowej. I na koniec jeden mankament ale może i dobrze, że jest. Przy 110 milach/h (180km/h) elektronika odcina paliwo.
3,3
~tomb
Sedan 2.0 i 16V 132KM 97kW
jak to mówią diabel tkwi w szczegółach a w tym modelu (jak to w fordzie) za duzo rzeczy niedomaga. Są to moze nie wielki usterki ale ciagle cos przerywa i brzeczy. wykonczenie tapicerki i wszystkie plastiki trzeszcza okrutnie. Jedyne co moge pochwalic to zawieszenie (choc tez byly usterki) prowadzi sie super a w zakrętach rewlka
~maciej.dubowik@bluenetwork.com.pl
Sedan 2.5 i 24V GL 165KM 121kW
gdyby nie remont silnika było by lepięj,najgorsze że nie można kupić panewek na pierwszy szlif,można je tylko dorobić oddając wał do szlifu,odbiera się z spasowanymi panewkami,brakuje mi przekaźnika przy centralce ,może ktoś podałby mi numer fabryczny spisując u siebie.Pozdrawiam wszystkich.
~tobiw@priv1.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 132KM 97kW
Polecam samochód. który jest dobrze wyposażony i tani w eksploatacji. Nie należy się obawić o koszty naprawy. Wykonanie oraz ergonomia i stylistyka nie mają sobie równych (poza autami z wyższej klasy)
4,1
~rad
Sedan 2.0 i 16V GL 125KM 92kW
mam calego na czesci bez skrzyni. radomir.nowak@gmail.com
~marceli1000@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V GL 125KM 92kW
za tak male pieniadze zyskujemy swietny samochod do jazdy na krotkie i dlugie dystansy.
3,8
~Invictus
Sedan 2.5 i 24V GL 165KM 121kW
Całkiem przyzwoite autko. Wygodne, nietypowe na polskich drogach, o wiele ładniejsze od europejskiej wersji Mondeo. Polecam.
~strong
Sedan 2.0 i 16V 132KM 97kW
świetne auto nastepne moje też będzie ze stanów niesamowicie komfortowe i reprezentatywne auto