Oceny Ford Cougar

Oceny Ford Cougar– wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Cougar

~Dren311
Ford Cougar I
Ford Cougar to dość rzadki samochód o doskonałej prezencji i świetnym brzmieniu. Mimo tego, że jest to Coupe jest zadziwiająco praktyczny (kolosalny bagażnik, trzecie drzwi zamiast klapy). Samochód jest poza drobnostkami bardzo niezawodny, komfortowy, dobrze wyposażony i przyzwoicie wykończony. Jazda nim to czysta przyjemność. Jedyne wady to spalanie i niezbyt porywające osiągi.
~Paweł omegga@irc.pl
Ford Cougar I
Za caloksztalt daje ocene 4+. Polecam przeczytac moja cala ocene auta i dowiesz sie wszystkiego o aucie co trzeba. Przy tym aucie trzeba dbac aby cieszyc sie niezawodnoscia i na pewno portfel tez bedzie bedzie zadowolony :). Minus za kiepsko wykonane zawieszenie i notorycznie przepalajace sie uklady IMRC praktycznie u 70% samochodow na rynku.
~Stefan
Ford Cougar I
Bardzo fajne i przykuwające uwagę auto. Ma jednak kilka mankamentów które sprawiają że jazda po mieście staje się udręką :/ Szeroki promień skrętu, słaba widoczność, ogromne spalanie i delikatne zawieszenie. Jazda sprawia ogromną frajdę... do momentu wjazdu na ciasne drogi (czyli prawie wszędzie w polsce). Plastiki niemiłosiernie trzeszczą wewnątrz a stacje benzynowe traktujesz jak drugi dom bo kocur często musi podjechać do wodopoju :)....
~Slivmaster
Ford Cougar I
Bardzo dobrze, idealne autko dla młodego człowieka o stabilnej pracy i chęci pożycia jeszcze troszkę na wyższych obrotach. Budzi wrażenie i zaciekawienie. Polecam wszystkim którzy nie maja na porsche, a chcą coś co cieszy oko i dusze.
~Radek - rademenes7@poczta.onet.pl
Ford Cougar I
Kupiłem ten samochód ze względu na image. Mało ich po drodze jeździ. Macie gwarantowane, że każdy się będzie za wami oglądał. No i ta linia nadwozia... Drażni nietypowy rozmiar seryjnego ogumienia (215/55 R16), ale samochód był zaprojektowany w USA i można mu to wybaczyć.
~Mariusz
Ford Cougar I
Twarde auto i bezpieczne, problem tylko z częściami blacharskimi, są dosyć drogie. ogólnie fajne auto ale powinno mieć turbine albo ze 250KM.
~cricri
Ford Cougar I
Auto, które płynie po drodze. Dużo miejsca także dla wysokich osób z tyłu, wygodnie podróżować mogą 2 osoby. Funkcjonalny i duży bagażnik. Wygodne miękkie fotele. Przy parkowaniu trzeba się wprawić w naddaniu przodu auta.
~Heniek.
Ford Cougar I
Linia nowoczesna ładna może się podobać młodym ludziom. Zużycie paliwa spore jak na europejski pojazd 12-15L. Zeby osiągnąć 10L to żółw.
~alfatechkolo@tlen.pl
Ford Cougar I
4,5 pkt dla całości tych aut nie ma wiele i oto chodzi ,za rozsądne pieniądze można mieć auto niespotykane ,oryginalne ,ładne i fajne :) aha zaiteresowanych oraz posiadaczy Cougarów zapraszam na stronkę www.cougarklub.pl pozdrawiam Tomek
~Waga.
Ford Cougar I
Nie wiem jak zachowują się sam. markowe jesli są podobne i podobna trwałosc to dobry samochód Jednak napęd przedni w sportowym to nie -porozumienie tylko tylny napęd może zaspokoić gustyi oczekiwania.
Ford Cougar