Ocena kierowcy - Ford Cougar

Silnik 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Rok produkcji 1999
Ford Cougar 2.5 i V6 24V 170KM 125kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo dobre zawieszenie
Myslalem ze 2.5l to cos co mnie zaspokoi w tym aucie lecz zawiodlem sie na calego.Silnik jest zbyt slaby na ta mase 170PS to niewiele i naprawde minimum.Dobry 130konny disel i kotek zostaje w tyle ze milo:(
Tu mile zaskoczenie pzelozenia dobrze dobrane,biegi wchodza dosc dobrze i precyzyjnie
I tu musze oddac poklon dla forda fantastyczne zwieszenie autkiem mozna smigac po zakretach ze znacznymi predkosciami,a on i tak zawsze jest po prawej stronie:)SUPER
No do tylu to bajka nie jest ale ogolnie widocznosc dobra zarowno w bok jak i do przodu
Wszystko na miejscu i pod reka,bez wiekszych zastrzezen
Szybko sie nagrzewa i klima dziala poprawnie
Sporo miejsca z przodu nawet dla 2metrowcow,z tylo o dziwo niejest tak zle osoby do 175cm siedza wygodnie
Mam seryjny wydech czyli zadnego buczenia,gwizdania,dudnienia itd.Bradzo cichutko niezaleznie czy jedziemy 80km/h czy 180km/h
Mam sekwencji i prz sredniej predkosci 150km/h autko saplilo mi 11,5l gazu na 100km.Benzyny natomiast ubywa przy najmniejszym dodaniu gazu takze niewieze jak ktos pisze ze pali mu 7L na 100km.Chyba ze przy 80km/h,to jest V6 i spalic musi swoje.
AUTKO NIE ZBYT DROGIE W KUPNIE I EKSPLOATACJI
Mam autko pare miechow,w tym czasie wymienilem jedna z gum i sworzen.Pozatym zero problemow z awaryjnoscia.Cenny niektorych czesci pwalaja z nog jak np pompa paliwowa 1900zl ORGINAL,czy filtr paliwa 110zl
Bez powaznych awari

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 170KM 125kW [l/100km]