Ocena kierowcy - Ford Cougar

Hypno, 11 lat temu
Silnik 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Rok produkcji 1998
Ford Cougar 2.5 i V6 24V 170KM 125kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Pierwsza V-ka i pierwsze emocje z tym związane. Jestem zadowolonych użytkownikiem Kocura.
Całokształt wychodzi dobrze, jeśli dbamy o auto i lubimy długie typowo amerykańskie autka to to jest dla Nas.
Silnik dynamiczny, dający frajdę z jazdy. Sportowy może nie,ale da się nim pobawić i bezpiecznie wyprzedzać (co najważniejsze). Mało awaryjny, części w rozsądnej cenie.
Skrzynia może nie perfekcyjna, ale to też kwestia gustu. Mogły by być krótsze przełożenia.
Na zakrętach trzyma się bardzo dobrze, choć przy bardzo dynamicznej jeździe ma się wrażenie przechylania nadwozia, mało sztywne. Można to zrobić poprzez rozpórki i usztywnienie.
Zawsze parkuję na \"oko\". Z tyłu jest tragedia ze względu na wysunięty zderzak. Trzeba uważać najlepiej wyposażyć się w parktronic.
I znów kwesta stylu jazdy. Przy średnio dynamicznej jeździe w miarę rozsądku w końcu to 2.5 V6.
Nie narzekam, nie mam się do czego przyczepić.
Dla kierowcy mogło być trochę lepiej, mi pasuje. Pasażerów nie przewożę więc mi to \"rybka\".
\"Hałas\" silnika to najlepsze audio tego auta. Wiadomo opór powietrza słychać, ale i tak mieści się w granicach słyszalności pasażera.
Zużycie paliwa w rozsądnych granicach. Po mieście pali bardzo dużo, na trasie da radę przeżyć. Cena napraw to kwestia mechanika. Ja nie narzekam.
Wygląd zewnętrzny auta ni ma się nic do ceny auta. Auto piękne i zauważalne na ulicach. Za te pieniądze warto...
Póki co nic z drobiazgów mi nie dokuczyło. Oprócz lakieru ale to poprzedni właściciel zaniedbał kilka otarć i pęknięć.
Cichosza...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 170KM 125kW [l/100km]