Lista ocen Ford Courier (31)

3,7
~slonko
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
autko dobrze się prowadzi,silnik dobry,zawiecho w miarę,blacha jeżeli jest zakonserwowana to jest OK,mało pali,tanie części i serwis,dużo zamiennikówOgólnie polecam
4,1
~groblin maniek8@wp.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolony ale ten pasek przyprawia mnie o zawrót głowy i dostałby 5
3,7
~zyzio@uznam.net.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Złe zabezpieczenie antykorozyjne.Zbyt mały skręt.Obciążony prowadzi się bardzo dobrze.
3,4
~krzysiek
Furgon 1.8 D 75KM 55kW
Autko bardzo dobrze się prowadzi zwłaszcza załadowany w zime nie ma sobie równych, niestety ogrzewanie zaczyna działać dosyc pożno ale za 3000zł nie mozna wymagać luksusu.Silnik mocny jak na ta liczbę koni. Jeżdzę nim ok roku i wsumie nic nie naprawiałem oczywiście porucz wymiany akumulatora oraz naprawy rozrusznika koszt regeneracji 120zł.
4,1
~Lopuch :)
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Auto wydaje się być dość głośne i małe , ale bardzo lubię nim jeździć ... przyjemne i wdzięczne ... :)
2,5
~antuan
Furgon 1.8 D 75KM 55kW
auto jak juz sie zacznie psuc to po kolejii wali sie w nim wszystko , kupilem go ponad 2 lata temu za 3000 a do tej pory jak z sumuje wszystko wydalem na tego zloma grubo ponad 6000 zl ,nie mam juz do niego sil zeby go naprawiac pojdzie chyba na czesci (Bezawaryjność (drobiazgi))
~ernest765@wp.pl
Furgon 1.8 D 75KM 55kW
drobne usterkiw ukladzie kierowniczym k.drazkow itp. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~stforek@autograf.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Uwielbiam moje autko. Jest najlepsze na świecie. Choć przyznam że nie jeździłem innym tak malutkim autkiem dostawczym.
~pablo
auto uniwersalne 5 os trudnosc wsiadania na tylne siedzenie
Dziennik kosztów dla Ford Courier
~wojtek
Furgon 1.3 60KM 44kW
świetny samochód. tylko ten silnik-nie jest to wulkan mocy, ale przecież to nie sportowe autko.