Oceny Ford Crown Victoria – wybierz generację

Najnowsze oceny Ford Crown Victoria

~karlone@g.pl
Ford Crown Victoria II
Już pisałem opinię na autocentrum dla tego modelu, jednak teraz po ponad dwóch latach uzytkowania i 50 tys. km przebiegu po polskich drogach mogę powiedzieć coś więcej. Ujmę to w jednym zdaniu: Uwielbiam to auto!
~Szczęśliwy posiadacz Forda crowna victorii :P
Ford Crown Victoria II
Chciałem takie auto i mam.Gdy mój ojciec kupował je parę lat temu gdy jeszcze byłem mniejszym gówniarzem niż jestem powiedziałem żeby go kupował bo i mi i jemu się podobał.Zastanawiał się na wersją policyjną ale znalazł egzemplarz z małym przebiegiem i w b.dobrym stanie za niezłe pieniądze.Narobił już \"kilka\" mil ale te silniki wytrzymują po 400000 tyś mil i więcej.Znajomy taksiarz ma takiego i ma ponad 400000 tyś. mil.
~ramer
Sedan 5.8 Windsor 182KM 134kW
Ford Crown Victoria LTD
jak masz te 4000zł to kupuj bez zastanowienia. Przerabiaj na gaz i budź szacunek i postrach na ulicach. Nie jestem w stanie opisać min ludzi, których wyprzedzałem tym samochodem - 5,5 metrowy kolos rozkołysany pomyka z prędkością 130km/h obok powiedzmy Daewoo matiza. Śmiech na sali.
~Jakub
Sedan 4.9 Windsor 147KM 108kW
Ford Crown Victoria LTD
Wspaniały, niezawodny amerykański krążownik ze stylem i polotem - nie jest ich dużo na naszych drogach, mimo, że w stanach jest to najpopularniejszy model.
~karlone
Ford Crown Victoria II
komfort, cisza, dynamika, mega bagażnik i jeszcze do tego wszyscy się na niego oglądają. to takie ferrari dla 5 osób i bagażu. do tego bezpieczeństwo, tego nie zapewni żaden 5 gwiazdkowy samochód
~bogdan-stachowiak@wp.pl
Ford Crown Victoria I
Nie ma w innych autach /prócz amerykańskich/ tyle wygody i zadowolenia z jazdy za tak niską cenę.
~kudlaty
Sedan 4.9 Windsor 147KM 108kW
caloksztal mocno skorodowany i obity ale co tam za 100we
~Piotr Hekert
Sedan 4.6 i V8 LX Sport 242KM 178kW
~robert
Ford Crown Victoria I
wygdny duzy samochod jazda bardzo dobra
~bog.st
Ford Crown Victoria