Oceny Ford Escape III

Oceny Ford Escape III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Escape III

~Azookk82
Ford Escape III
Auto super! Silnik bardzo dynamiczny daje dużo dużo frajdy. ;) 4x4 działa super. Panorama fajna sprawa! Multimedia Sony jak dla mnie wystarczy:) Sync2 , Kamera cofania rewelacja ! Duży wyświetlacz itd itp ... i Dużo innych ciekawych opcji !Generalnie auto robi wrażenie i na pewno w zupełności wystarczy mi na 10 lat użytkowania:) Minusy to spalanie no ale 243km , 4x4 i waga 1700kg robi swoje ( na pewno niedługo pod LPG BRC std 2.0 z...
~Ernest
Ford Escape III
Mimo że przesiadłem się z BMW to jakość materiałów nie razi, auto jeździ sprawnie, przyspiesza żwawo, automat działa dobrze, wyposażenie wersji Titanium jest wystarczające. Godne polecenia auto.
~rob
SUV 1.6 EcoBoost 180KM 132kW
Ford Escape III
Wygodny, dość zrywny sync2 duży wyświetlacz, kamera cofania, nawigacja i wiele innych, skrzynia automatyczna, minus to spalanie w mieście przy spokojnej jeździe około 12 litrów
~rob
SUV 1.6 EcoBoost 180KM 132kW
~Mario
Ford Escape III
takie jest faktycznie spalanie na naszych polskich realich (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )