Ocena kierowcy - Ford Escort V Cabrio

jarecki0107, 13 lat temu
Rok produkcji 1991
Ford Escort V Cabrio 1.6 105KM 77kW 1990-1992 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo dobrze trzyma się drogi nic nie stuka dosyć twardy i niski dla jednych zaleta dla innych wada
Silnik : Falujące obroty na biegu jałowym.
Karoseria : Rdza pojawia się przy wlewie paliwa.
Inne : Czasami szyby nie dolegają dokładnie do uszczelek przez co może nam kapać do środka auta podczas deszczu.
Jak na ten rocznik 91 auto jest na prawdę dobre. Przy zakupie należy uważać na stan dachu oraz uszczelek przy oknach. Warto sprawdzić stan blacharski głównie wlew paliwa. Auto jest świetnie wyposażone wspomaganie ABS el. szyby, lusterka centralny zamek.
Głośna praca. Obroty na biegu jałowym lubią falować. Silnik dobrze znosi instalacje LPG. Niestety jest dość paliwożerny.
Bardzo rzadko zdarzało się jej zgrzytnąć przy wrzucaniu wstecznego.
Bez zarzutów dobrze się prowadzi
Dobra chociaż jeśli chodzi o cofanie przez ramie czasem mało widać na boki. Uroki kabrioleta
Wszystkie na swoim miejscu. Plastiki twarde na wybojach lubią poskrzypieć.
Bardzo szybko się nagrzewa po przejechaniu ok 1km już czujemy ciepło w aucie.
Z przody osoby ok 1,80m spokojnie się zmieszczą z tyłu tylko na krótkie przejażdżki i tylko niskie osoby Auto niby rejestrowane jest na 5 osób ale z tyłu max 2
Dosyć głośno
Dosyć wysokie spalanie jak na taki silnik.
Jeśli kupimy zadbany egzemplarz na pewno da nam wiele radości. Auto nie jest drogie w zakupie, ewentualne naprawy również nie powinny dużo kosztować dużo zamienników oraz części używanych.
Raczej nie występują. Ja w swoim egzemplarzu nie zauważyłem. Raz odkleiło się lusterko. Przepaliły się żarówki od podświetlenia pokręteł
Brak
Ford Escort V Cabrio