Oceny Ford Escort V Cabrio

Oceny Ford Escort V Cabrio – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Escort V Cabrio

~Sss
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Do napisania tej opinii zachęciło mnie przeczytanie innych ocen o tym samochodzie. Odnoszę wrażenie, że większość z nich napisana jest przez osoby, które zakupiły egzemplarze w fatalnym stanie technicznym, jakich u Nas jest zresztą niestety mnogo. To auto zakupione w dobrym stanie na prawdę zapewnia ogrom frajdy z użytkowania oraz bezawaryjną i tania eksploatację. Co jest dodatkowym atutem, widuje się ich już bardzo mało, więc wzbudzają...
2,4
~donalberto@o2.pl
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Mimo tylu powaznych problemow, magia cabrio dziala. Ze zdjetym dachem czulem wolnosc i byl taki moment, ze czerpalem wielka radosc z jezdzenia tym samochodem, czego nie moge powiedziec o moim obecnym (megane), ktory jest tak nudny i nijaki, ze sluzy jako typowe jezdzidelko z punktu A do punktu B. Nie polecam jednak tego samochodu nikomu zwazywszy na bardzo wysoka awaryjnosc. Znam jeszcze 3 osoby jezdzace takimi Escortami i wszystkie sa...
3,7
~Wrona
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Ogólnie całokształt oceniam na 3,8/5. Auto posiada swoje dobre i złe strony. Do zalet zaliczam atrakcyjny wygląd i wyposażenie wnętrza. Największymi wadami są częsta korozja i jak na pojemność wysokie spalanie.
~jarecki0107
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Jak na ten rocznik 91 auto jest na prawdę dobre. Przy zakupie należy uważać na stan dachu oraz uszczelek przy oknach. Warto sprawdzić stan blacharski głównie wlew paliwa. Auto jest świetnie wyposażone wspomaganie ABS el. szyby, lusterka centralny zamek.
~taess@op.pl
Cabrio 1.6 105KM 77kW
powiem szczeze ze podoba mi sie nadal to autko. a to ze sie nie psuje(w porównaniu do seata toledo 1.9 td)tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze zakup tego autka był dobra decyzzją. Kazdemu polecam. Dodam tylko ze polecam zadbany egzemplarz.
~Bartek T
Cabrio 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
Auto dobre nie sprawiające większych problemów . Nie wymieniłbym go na żadnego VW .
~xxx
Cabrio 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
kupilem za 2500 z wnetrzem org, recaro, auto nie pognite na alu 17 wyglada fajnie (Stosunek jakość/cena)
~jacaaa8
Cabrio 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
co do ogrzewania zima masakra, mozna poparzyc sie powietrzem, natomiast latem słabo, na szczeście jest otwierany dach (Wentylacja i ogrzewanie)
3,5
~Paweł
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Silnik zrywny i wytrzymały, jezdzilem z przestawionym rozrzadem 2 mce i po wymianie dalej jezdzi. Najlepszy element auta ale trochę za głośny jak na cabrio. (Silnik)
2,7
Cabrio 1.8 16V XR3i 131KM 96kW