Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (488)

~mariobros
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Podtrzymuję opinię, że jak na takie pieniądze, to auto znakomite :)
3,7
~ggrzech@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie samochód sprawuje się dobrze. nie mam większych problemów ani zastrzeżeń.
~pawecz@wp.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Jestem bardzo zadowolony jak narazie!! Oby tak było zawsze!! Polecam to auto (więcej szczegółów poprzez maila)!!
4,1
~stefi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo udany model. Pewnie się prowadzi, żadnych problemów z silnikiem. Przez prawie 10 lat użytkowania i ponad 150 000 km przejechanych tym autem nie miałem przypadku żeby mi \"stanął w polu\". Drobiazgi wychodzą jak w każdym aucie, ale poza naprawami związanymi z normalną eksploatacją (klocki, płyny itp) można powiedzieć że samochód jest bezawaryjny.
~Kamil
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego Eskorta, sprawdza się w każdej sytuacji!
2,2
~Ramzes
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Jeździł i to był mój pierwszy samochód. Sprzedałęm go z usmiechem na ustach.
1,7
~meti
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
szczerze ? Życzę dużo pieniędzy, szczęscia, cierpliwości i kilku akumulatorów w zimie kupującym ten samochód.pozdrawiam
~fama
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
całość oceniam dobrze, aż trudno mi sobie wyobrażić auto, które kupię jako następne, czas pokaże czy mozna mieć tak wiele za tak nie wiele, dla kupujących: najważniejszy jest wybór odpowiedniego modelu polecam model ghia, jest w nim wszystko czego można potrzebować w aucie za atrakcyjną w tej chwili cenę, co do silnika to minimum 1.6, 1.4 wcale nie jest ekonomiczniejszy a poprawa elastyczności jest znaczna, 16V obowiązkowo : )
3,7
~dobron@klienci.pkobp.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogólnie dobry samochód, dobre siedzenia welurowe ( latem nie najlepsze ), sprawnie działające wspomaganie kierownicy, stosunkowo niezawodny-właściwie nigdy mnie nie zawiódł, a drobne niesprawności nie wpływaja na ocenę ogólną.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~pawelkoscik@plusnet.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Moim zdaniem jest to samochód godny polecenia szczególnie osobom, które cenią sobie dobre osiągi i wygodę. Nie polecam jako auto rodzinne, raczej młodym ludziom ze sportowym zacięciem.
Ford Escort VI Hatchback