Oceny Ford Escort VI Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW 1994-1995

Najnowsze oceny Ford Escort VI Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW 1994-1995

3,4
~adam
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Auto jest przyjemne w prowadzeniu. Odradzam kupowania auta z dużym przebiegiem. Moje wyglądało ładnie nowocześnie ,a po 7 miesiącech okazało sie że to jeżdzący trup. Podłoga mogła w każdej chwili peknąc . Nie kwestionuje tego ze na piczątku był udamym wozem jednak auto z takim przebiegiem to TRUP odradzam kupowania za korzystne 2000zł . Silnik palił w cholere ale nieżle rozpedział cięzkie auto 1105 kg. Ogólnie ciągle sie psuło , drogi w...
~cj_Kai
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
bardzo dobry samochód wersja "Saphir" Touring ...fotele Recaro biale tarcze wskazników 15" felgi z oponami 195/50 R15 90KM wystarcza do dynamicznej jazdy ... ogolna niezawodność ... powoduje ze go lubie choc posiadam jeszcze Focusa
3,5
~fescort@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Dla wyjasnienia jest to samochód przywieziony z Niemiec. Użytkuję go od 6 lat. Zwiódł mnie tylko jeden raz gdy padł modół. Jedyna poważna wada to jakość zawieszenia i układu kierowniczego. Dokąd jeździł na oryginalnych częściach było nie źle ale potem to lepiej nie mówić. Nawet jakość żekomo oryginalnych części jest fatalna. Tak dokładnie ocena za całokształt to minus 4.
3,4
~Jacek z Poznania
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
auto ciche, mało awaryjne, tylko te 12 lat daje znać o sobie, powoli siada sprzęgło,
~ciaho
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
jestem b. zadowolony, samochód jest duży w sam raz dla rodzinki, niedrogi i w miarę tani w eksploatacji.
~janusz-jano@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Autko super, poza tymi kilkoma niedogodnościami jest ok, poza tym wiek auta robi swoje.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~azidahaka@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Najpierw miałem 126p, następnie Corolla 1.3 12V, Fiesta 1.3, no i Essie-go... Ogólnie tendencja zwyżkowa ;))
~Prezes
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
W ciągu 2 lat jazdy nigdy mnie nie zawiódł. Ani razu nie odwiedziłem warsztatu z powodu jakiejkolwiek awarii
~maer@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i nastepnym moim autem też będzie Ford, ale już pewnie Focus
~Andrew andzyl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
dla mnie to wszystko jest naprawdę super i wystarczające
Ford Escort VI Hatchback