Oceny Ford Escort VI Hatchback 1.6 L 76KM 56kW 1992-1995

Najnowsze oceny Ford Escort VI Hatchback 1.6 L 76KM 56kW 1992-1995

3,1
~ALMIK-44
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Ogólnie mówiąc, da sie tym pojeździć, ale na trasie odczuwalny jest brak mocy przy wyprzedzaniu - zwłaszcza przy max obciążeniu. Drogie częsci - trudno dostać zamienniki. Silnik ZETEC nie akceptuje istalacji gazowych. Auto plecam starszym Paniom na zakupy do supermarketu.
~Mazda
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Ogólnie auto jest bardzo dobry samochodzikiem 1.6 16v jest oszczędny na trasie przy 100 spala 5.5 -6 max . Jadą nim w niemczech na autostradzie przy predkościach 130- 150 spalił mi 5,1 litra na 100. jest bardzo wygodny inni narzekają ja nie .Uwaga jest strasznie słaba blacha na escortach leci jak głupia . progi błotniki z tyłu, a podłuznice gniją no i oczywiście podłoga . przy kupnie trzeba go dobrze prześwietnić zeby nie trafić na mine....
3,6
~Escoot
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Drobne gadzety nawalaja Tylnia wycieraka dziala tylko na dziurach Mam problemy z wlacznikiem kierunkowskazo Jak wrzucammigacz to czasem zapalaja mi sie dlugie a niby mam wymieniony... To sa drobiazgi a tak to autko superKocur a wlasnie troche wydaje mi sie za twarde
~fama
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
całość oceniam dobrze, aż trudno mi sobie wyobrażić auto, które kupię jako następne, czas pokaże czy mozna mieć tak wiele za tak nie wiele, dla kupujących: najważniejszy jest wybór odpowiedniego modelu polecam model ghia, jest w nim wszystko czego można potrzebować w aucie za atrakcyjną w tej chwili cenę, co do silnika to minimum 1.6, 1.4 wcale nie jest ekonomiczniejszy a poprawa elastyczności jest znaczna, 16V obowiązkowo : )
3,6
~seba71@op.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Po 2 latach eksploatacji jedyny mankament to częste "wypalanie" sie świec (nawet najlepszych) powoduje to zrywy i brak przyspieszenia na niektórych biegach. Swoja drogą ciekawe czy ktoś ma takie same problemy?Często gaśnie po porannym przejechaniu ok 500m, po ponownym odpaleniu chodzi OK.Ogólnie bardzo przyjemna "pszczółka".
~slawczy
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Escort jest dobrym samochodem, mając wersję z Niemiec, welurki, solidne wykończenie itp, na prawdę jest przytulnie w tym autku, może tylne zawieszenie (belka) mogło by być lepsze i mniej plastkiu w środku

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~moby (aleksk@polbox.com)
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Kupilem uzywany, zrobilem konieczne naprawy na sume 350PLN i jezdze - nic specjalnego sie nie dzieje. Kiepska widocznosc do tylu - czasami "gubia" mi sie auta jak mam zmieniac pas (nie widze ich w zadnym lusterku). W srodku troche trzeszczy ale w koncu to autko ma swoje lata... wybaczam
~Michal
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Autko jak na tą klasę w porównaniu do modeli innych marek według mnie wygląda i klasyfikuje się nieźle, jak nawet nie lepiej.
3,8
~pardi1980
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
polecam zwlaszcza mlodym rodzinom z dzieckiem tani i wygodny
~pawecz@wp.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Jestem bardzo zadowolony jak narazie!! Oby tak było zawsze!! Polecam to auto (więcej szczegółów poprzez maila)!!
Ford Escort VI Hatchback